ebook Prowincja grzechu
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 141) Ilość stron (szacowana): 248

Prowincja grzechu
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.95 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wysłannik Boga... Czy raczej sam diabeł?

Senne podbeskidzkie miasteczko. Mała, niechętna obcym społeczność. Wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich. Najczęściej złe rzeczy. Niewielkie wydarzenie urasta do rangi sensacji, a przybycie nowego księdza nigdy nie jest w małym miasteczku drobnym epizodem. Szczególnie TAKIEGO księdza.

Bo ojciec Javier nie jest przeciętnym górskim proboszczem, o czym świadczy już choćby jego imię. Hiszpan o polskich korzeniach, zdecydowanie zbyt przystojny jak na duchownego. I zdecydowanie zbyt luźno traktujący śluby czystości. Wręcz szokująco luźno, nie tylko jak na małomiasteczkowe standardy. Nic dziwnego, że wśród żeńskiej populacji Piwnicznej przybycie nowego księdza wywołuje spore poruszenie. A pięć kobiet połączy z ojcem Javierem szczególna więź. Niebezpieczna i grzeszna, pełna intryg, namiętności, tajemnic... Kto wie, może nawet zbrodni?

Prowincja grzechu od Monika Magoska-Suchar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość nigdy nie jest zła. To ona stanowi podwaliny tego świata.
Miłość to miłość. Jeśli uszczęśliwia dwójkę ludzi, nawet jej grzeszny charakter przestaje mieć znaczenie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć