ebook Greenwich Park - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 714) Ilość stron (szacowana): 48

Greenwich Park - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.01
Audiobook - najniższa cena: 33.26
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
33.26 zł Lub 29.93 zł
42.90 zł
42.90 zł Lub 38.61 zł
33.46 zł
33.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wciąga, zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury! "Greenwich Park" to znakomity debiut brytyjskiej dziennikarki śledczej, który zachwyci miłośników thrillerów małżeńskich. Katherine Faulkner na przykładzie losów swoich bohaterów bezbłędnie pokazuje, jak kruche jest szczęście budowane na kłamstwie.

Helen Thorpe wiedzie idealne życie w Greenwich Park, jednej z najzamożniejszych dzielnic Londynu. Razem z Danielem, cenionym architektem i kochającym mężem, mieszkają w imponującym wiktoriańskim domu, mają grono zaufanych przyjaciół i z niecierpliwością wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Ale ta beztroska sielanka to tylko pozory.

Gdy na zajęciach w szkole rodzenia Helen poznaje Rachel, energiczną i bardzo bezpośrednią samotną matkę, nie wie jeszcze, jaką rolę nowa znajoma odegra w jej życiu. Wkrótce Rachel, która jest w trudnej sytuacji życiowej, wprowadza się na jakiś czas do domu Thorpe’ów. Helen zaczyna niepokoić dziwne zachowanie nowej przyjaciółki. Odkrywa, że Rachel potajemnie przegląda ich laptop, natrafia też na dwuznaczne liściki. Kiedy Rachel znika bez śladu, w mediach pojawiają się informacje, że nie była tym, za kogo się podawała…

Kto stoi za zniknięciem Rachel? Kim tak naprawdę była ta dziewczyna i dlaczego aż tak bardzo zależało jej na zbliżeniu się do rodziny Thorpe’ów? Szokujące odkrycia na zawsze zmienią życie mieszkańców Greenwich Park.

Rekomendacje audiobooka:

"Niesamowicie niepokojący, świetnie napisany." - Lesley Kara, autorka powieści "Plotka"

"Jeden z najlepszych debiutów, jakie kiedykolwiek czytałam. Świetnie przemyślany, zaskakujący. Po prostu genialny thriller." - Caz Frear, autorka "Słodkich kłamstw" i "Z zimnym sercem"

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wiktorii Wolańskiej.

 
 
Greenwich Park - audiobook od Katherine Faulkner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć