ebook 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19166)

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.82
Audiobook - najniższa cena: 34.57
wciąż za drogo?
34.57 zł
38.15 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Czy wystarczy 10 minut i 38 sekund, aby opowiedzieć całe ludzkie życie?

Leila nie żyje. Jej ciało jest martwe, ale mózg jeszcze pracuje. Każda kolejna minuta przynosi ze sobą wspomnienie innych wydarzeń, smaków i zapachów. Obrazy pozornie wyrwane z kontekstu łączą się w zmysłową opowieść o życiu w świecie, w którym wielu ludziom nadal odbiera się prawo do bycia sobą.

Elif Shafak jest jedną z najważniejszych współczesnych pisarek, a 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie zostało uznane za jej najlepszą powieść i znalazło się na krótkiej liście tytułów nominowanych do Nagrody Bookera.

Rekomendacje audiobooka 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie:

Historia kilkorga przyjaciół, których połączyła lojalność silniejsza niż śmierć. Opowiedziana z taką czułością i ciepłem, że trudno się od niej oderwać. - Joanna Bator

To piękna i odważna opowieść, która wychodzi daleko poza baśń i sięga tam, gdzie sięga tylko najlepsza proza – w najprawdziwsze życie. - Dominika Słowik

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marty Markowicz.

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - audiobook od Elif Shafak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć