ebook 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19409)

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.10
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.90 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy wystarczy 10 minut i 38 sekund, aby opowiedzieć całe ludzkie życie?

Leila nie żyje. Jej ciało jest martwe, ale mózg jeszcze pracuje. Każda kolejna minuta przynosi ze sobą wspomnienie innych wydarzeń, smaków i zapachów. Obrazy pozornie wyrwane z kontekstu łączą się w zmysłową opowieść o życiu w świecie, w którym wielu ludziom nadal odbiera się prawo do bycia sobą.

Elif Shafak jest jedną z najważniejszych współczesnych pisarek, a 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie zostało uznane za jej najlepszą powieść i znalazło się na krótkiej liście tytułów nominowanych do Nagrody Bookera.

Rekomendacje audiobooka 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie:

Historia kilkorga przyjaciół, których połączyła lojalność silniejsza niż śmierć. Opowiedziana z taką czułością i ciepłem, że trudno się od niej oderwać. - Joanna Bator

To piękna i odważna opowieść, która wychodzi daleko poza baśń i sięga tam, gdzie sięga tylko najlepsza proza – w najprawdziwsze życie. - Dominika Słowik

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marty Markowicz.

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie od Elif Shafak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć