ebook Kryształowy korek - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9) Ilość stron (szacowana): 240

Kryształowy korek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.90
Audiobook - najniższa cena: 14.79
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
18.90 zł Lub 17.01 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.99 zł
14.79 zł 20% rabatu
16.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Arsène Lupin - dżentelmen włamywacz, którego postać stała się inspiracją dla serialu! Teraz możesz posłuchać jego oryginalnych przygód w formie audio!

Audiobook idealny dla fanów detektywa Sherlocka Holmesa!

Podczas włamania do domu posła Daubrecqa dochodzi do przestępstwa, a dwóch wspólników Arsène'a Lupina zostaje zatrzymanych przez policję. Jeden jest winny morderstwa, drugi niewinny, ale obaj zostaną skazani na śmierć. Lupin stara się uwolnić ofiarę pomyłki sądowej, ale walczy z bezwzględnym szantażystą Daubrecq'iem, który posiada tajemniczy dokument pozwalający mu sterować władzami republiki oraz policją. Rozpoczyna się gra między Daubrecqiem a Lupinem, przy czym ten drugi nie zna do końca jej zasad. Jaką rolę w tej historii odegra tajemnicza kobieta o stalowych oczach?

Maurice Leblanc - francuski nowelista i publicysta. Pod koniec XIX wieku wyjechał do Paryża, aby spełnić marzenie o zostaniu pisarzem. Ciężka praca i pragnienie odniesienia sukcesu poskutkowały stopniowym zjednaniem czytelników. Pośród wielu dzieł największym powodzeniem cieszy się do dziś seria opowiadań o włamywaczu-dżentelmenie o imieniu Arsène Lupin.

Audiobook może być dostępny w róznych wersjach lektorskich, czytany przez Artura Ziajkiewicza lub Jakuba Kamieńskiego.

Kryształowy korek - audiobook od Maurice Leblanc możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć