ebook 242 miejsca w Grecji, które warto zobaczyć, żeglując. Przewodnik
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

242 miejsca w Grecji, które warto zobaczyć, żeglując. Przewodnik
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 53.22
wciąż za drogo?
60.36 złpremium: 38.94 zł Lub 38.94 zł
53.22 zł Lub 47.90 zł
64.90 zł
64.90 zł Lub 58.41 zł
53.22 zł
53.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta książka z założenia ma być inna od wszystkich, tak by nie był to kolejny przewodnik opisujący typowe turystyczne atrakcje. Podróżując przez prawie 30 lat po Grecji, czy to samochodem, czy jachtem, staraliśmy się odkryć jak najwięcej ciekawych i nieoczywistych miejsc. Niektóre z nich są tak mało znane, że nawet nasi przyjaciele mieszkający w Grecji dowiedzieli się o ich istnieniu dopiero od nas. Zdajemy sobie sprawę, że jest to tylko niewielka część tego, co chcielibyśmy przybliżyć Czytelnikom, ale ogranicza nas objętość. Niech nikogo nie dziwi dobór miejsc – pominęliśmy wiele klasycznych, jak chociażby Meteory, Olimp czy Knossos i Chania na Krecie, bo są one opisane w większości przewodników. Chcieliśmy przedstawić taką Grecję, jaką poznawaliśmy i odkrywaliśmy przez wiele lat, Grecję, która zauroczyła nas swoją odmiennością. Chcemy pokazać, że można tu znaleźć wszystko: góry, rzeki, morza, wąwozy, jaskinie, wodospady, a nawet pustynie.

Elżbieta i Piotr Kasperaszek

Liczne zdjęcia, mapy i ikony ułatwiające nawigację po opisywanych atrakcjach sprawiają, że książka pozwala w łatwy i wygodny sposób zaplanować żeglarskie zwiedzanie opływanych okolic. Zawiera także praktyczne wskazówki związane z postojami i kotwiczeniem jachtu.

242 miejsca w Grecji, które warto zobaczyć, żeglując. Przewodnik od Elżbieta Kasperaszek, Piotr Kasperaszek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć