ebook Suknia ślubna
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 5594)

Suknia ślubna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.99
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
17.99 zł
Inne proponowane

Jedna rodzina, cztery pokolenia i jedyna taka suknia

Długie rękawy, zabudowany dekolt, rozłożysta spódnica obszyta koronką i perełkami. Do tego tiara i naszyjnik z diamentów. W rodzinie Deveraux ta spektakularna kreacja niczym cenny skarb przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Choć kobiety, które stają w niej na ślubnym kobiercu, olśniewają, suknia nie zagwarantuje im szczęścia. Same będą musiały zawalczyć o to, co najcenniejsze.

Obracająca się w wyższych sferach Eleanor pozna słodki smak miłości i gorycz utraty. Jej córkę Camille zwiedzie głos własnego niepokornego serca. Kolejna z rodu, Ruby Moon, obdarzona wyjątkowym imieniem i urodą, zdoła przywrócić rodzinie dawną świetność.

Lecz czy to wystarczy, by zaznała szczęścia?

I jaka przyszłość czeka jej córkę Kendall, nazywaną złotym dzieckiem?

Ich życie naznaczą burzliwe wydarzenia historii i namiętności mężczyzn. A jednak połączone więzami krwi, mimo przeciwności, kobiety zdołają utrzymać rodzinę razem. Olśniewająca kreacja stanie się dla nich symbolem tego, co trwałe, cenne i co warto nieść w nowe czasy.

Oszałamiająca saga rodzinna. Opowieść o szacunku dla przeszłości, radowaniu się teraźniejszością i nadziei na lepszą przyszłość.

O e-booku Suknia ślubna blogerzy napisali: 

To, co wzbudziło moją ciekawość podczas poznawania tej historii, to zarysowanie przez Danielle Steel pokoleniowych różnic na przestrzeni osiemdziesięciu dwóch lat jaki zapisały się w rodzinie Deveraux. Lecz nie tylko owe różnice są mocnym punktem tej powieści. To przede wszystkim opowieść o miłości, jej blaskach. Autorka zarysowała intrygującą historię rodzinną, która była pełna zawirowań. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Suknia ślubna od Danielle Steel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po przeczytaniu powieści obyczajowej Sąsiedzi wiedziałem, że nie będzie to ostatnia książka Danielle Steel po którą sięgnę. Zafascynowany stylem oraz pomysłowością autorki do tworzenia historii, postanowiłem sięgnąć po Suknię ślubną.

Piękna historia rodzinna stworzona przez autorkę nie tylko poruszyła moje najczulsze struny, lecz ukazała historię rodu zapisaną w koronkową suknię z perełkami. A ja muszę przyznać, że książka ta jest prawdziwą perełką literatury obyczajowej. Nie dziwi mnie również, że miliony kobiet pokochały twórczość amerykańskiej pisarki. Myślę, że nie jeden mężczyzna dołączy do tej grupy.

Historia zapisana na kartach Sukni ślubnej rozpoczyna się w latach dwudziestych XX wieku. Wspomniana suknia jest tutaj symbolem opisującym losy czteropokoleniowej rodziny. Jest ona nie tylko kreacją, lecz przede wszystkim elementem scalającym losy w rodzinie Deveraux. Piękno sukni oczarowywało od pierwszego wrażenia, dodając uroku ceremonii ślubnej. Dlatego nie dziwi, że stała się ona ważnym elementem podczas rodzinnej uroczystości.

Eleanor, Camille, Ruby Moon i Kendall to kobiety, które stanęły na ślubnym kobiercu w sukni, która przechodziła z pokolenia na pokolenie. Czy rodzinna tradycja związana z suknią, zapewniła kobietom szczęście i pomyślność w miłości? Czy może była talizmanem zapewniającym pomyślność? Czy to wystarczy, aby kobiety zaznały szczęścia? Czy może jednak to za mało i same będą musiały zawalczyć o swoje szczęście w miłości?

To, co wzbudziło moją ciekawość podczas poznawania tej historii, to zarysowanie przez Danielle Steel pokoleniowych różnic na przestrzeni osiemdziesięciu dwóch lat jaki zapisały się w rodzinie Deveraux. Lecz nie tylko owe różnice są mocnym punktem tej powieści. To przede wszystkim opowieść o miłości, jej blaskach. Autorka zarysowała intrygującą historię rodzinną, która była pełna zawirowań Nie brakuje tutaj miłosnych uniesień jak i również poczujemy smak goryczy.

Danielle Steel zaprasza nas do poznania intrygującej historii rodzinnej zapoczątkowanej przez prababcię Eleanor. Lecz nie tylko ta historia zapewni nam wiele porywów serca. Wiele emocji czeka nas podczas poznawania losów Camille, którą zwiedzie niepokorne serce oraz Ruby. Jeśli jesteście ciekawi jaki los czeka najmłodszą z rodu Deveraux – Kendall, to koniecznie sięgnijcie po Suknię ślubną.

Danielle Steel utkała poruszającą historię, która zapewni nam wiele emocji. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć