ebook Klara jedzie na pogrzeb
2.9 / 5.00 (liczba ocen: 33)

Klara jedzie na pogrzeb
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.19
Audiobook - najniższa cena: 26.18
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
29.00 zł
34.90 zł
34.90 zł
27.29 zł
28.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść połamana jak jej bohaterowie. Świat, w którym spotykają się wielkomiejskie troski i małomiasteczkowe szajby. Całość obficie podlewana alkoholem i coraz mocniejszymi lekami. „Klara jedzie na pogrzeb” (e-book w formatach epub i kindle mobi) to bolesna, czasem zabawna, bardzo osobista opowieść o dzieciństwie, samotności i marzeniach. I o bliskich, którzy czasem są dla nas najdalszymi ludźmi na świecie.

Klara chciałaby zatrzymać czas, nie starzeć się, mieć ciągle fiu bździu w głowie i tych samych przyjaciół. Ciągle wierzy, że szczęście jej nie ominie, a śmierć tak. Że spotka miłość swojego życia i będzie szczęśliwa, a wszystko zacznie się jeszcze raz. Jeszcze raz zakocha się w Aleksie, jeszcze raz prześpi się z niewysokim Francuzem, a temu chłopakowi, co ją krzywdził, wymierzy karę. Wierzy, że wszyscy będą o nią walczyć i że wszyscy ją kochają. A najbardziej mama. Klara jest nieukochana, bo dla nikogo nie była ważna. Nikogo prócz jej kota…

O e-booku Klara jedzie na pogrzeb blogerzy napisali: 

Klara jedzie na pogrzeb nie jest dla każdego. Bo jest dziwna. Ze specyficznym humorem, bohaterami i ich wewnętrznymi rozterkami. I kompletnie na nic zda się opis fabuły, bo to nie o treść tutaj chodzi, ale o przeżycie treści, grę słów i znaczeń, odnajdowanie emocji. -  Tylko skończę rozdział - Anna Sukiennik

Klara jedzie na pogrzeb od Iza Kuna możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Szorstka poezja w formie powieści. Nieoszlifowane, nieregularne krawędzie tej przedziwnej lirycznej prozy kaleczą nas, aby za chwilę łaskotać i wywołać wybuch śmiechu. Taka niejednoznaczna i pozornie chaotyczna powieść. Ale chyba ją lubię. Chyba nadążam nad koncepcją, formą i specyficznym stylem, będącym mieszanką poezji, wulgarności, brzydoty i piękna metafor.

Pani Iza Kuna bawi się słowem, wtłacza w nie ogrom emocji, głównie tych rozwalających człowieka od środka. Mamy tam rozczarowanie, zrezygnowanie, złość i apatię, które zmieszane dają stan permanentnego wkurwu.

Klara jedzie na pogrzeb nie jest dla każdego. Bo jest dziwna. Ze specyficznym humorem, bohaterami i ich wewnętrznymi rozterkami.
I kompletnie na nic zda się opis fabuły, bo to nie o treść tutaj chodzi, ale o przeżycie treści, grę słów i znaczeń, odnajdowanie emocji.
Ciężko określić, czy Klara jedzie na pogrzeb może się spodobać. Tę powieść czyta się nie oczami i nawet nie sercem. Tę powieść czyta się własnym doświadczeniem życiowym i właśnie przez pryzmat własnych przeżyć ta historia w nas wybrzmiewa Ja się w niej.

Ocena: 4/6
czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Prawda to czy zwid? Kłamało pierwsze zdanie, a może drugie? Który akapit traktował nas serio, a który drwił? Łzy prawdziwe, krokodyle, kompleksy, majaki, niedopowiedzenia, żale. Czyta się dobrze, ale z rozeznaniem nie wiadomo czy się spotkamy. Każda emocja będzie prawdziwa, a następnie ulegnie weryfikacji pod mikroskopem wątpliwości. To morze smutnej prawdy i ocean konfabulacji, a przepłyniesz je, gdy poczujesz czytelniczą chemię. Bez niej ani rusz. To taka perełka kosmicznych rozterek niemal co słowo. Dobre, ale mocno zaburzone.Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć