ebook Magia triumfuje
4.56 / 5.00 (liczba ocen: 23915)

Magia triumfuje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.54
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
22.89 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
20.54 zł
24.92 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kate przebyła długą drogę od samotniczki do strażniczki magicznej Atlanty. Poznała przyjaciół i wrogów. Znalazła miłość i założyła rodzinę z Curranem Lennartem, byłym Władcą Bestii.

Ale jej magia jest zbyt potężna, by nadnaturalni rywale pozwolili Kate żyć w spokoju.

Kate i Roland zawarli rozejm, ale kiedy ojciec znów łamie warunki paktu, najemniczka pojmuje, że konfrontacja jest nieunikniona.

Wyrocznia Wiedźm ma wizję krwi, ognia i ludzkich kości, a pod drzwi Kate trafia tajemnicza przesyłka zwiastująca wojnę ze starożytnym wrogiem, który prawie zniszczył jej rodzinę.

Kate wie, że czas spokoju minął i nie widzi innego wyjścia, jak tylko połączyć siły z najmniej oczywistymi sojusznikami. Wie, że zdrada jest nieunikniona. Wie, że może nie przeżyć nadchodzącej bitwy. Ale musi spróbować.

Dla syna.

Dla Atlanty.

Dla świata.

Magia triumfuje od Ilona Andrews możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Całkiem niezłe zakończenie ciekawego cyklu. Jako fanka perypetii Kate i Currana, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana ;)

Warto zerknąć