ebook Prawdziwy cud - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 67942)

Prawdziwy cud - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.46
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
27.90 zł
29.56 zł 20% rabatu
32.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Czy prześliczna bibliotekarka sprawi, że Jeremy przeżyje pierwszy w swoim życiu prawdziwy cud?

Jeremy Marsh jest wschodzącą gwiazdą mediów, dziennikarzem śledczym, którego specjalnością jest pisanie demaskatorskich artykułów o „rzeczach niezwykłych” – nietypowych koncepcjach naukowych, rzekomych zjawiskach nadprzyrodzonych, jasnowidzach i uzdrowicielach. Realista, sceptyczny od urodzenia, lubi swoją pracę i dlatego bez wahania zgadza się przyjechać do miasteczka Boone Creek w Karolinie Północnej.

Miejscowy cmentarz jest ponoć nawiedzany przez duchy dawnych niewolników. Ilekroć nadciągnie mgła, tajemnicze błękitne światełka zdają się tańczyć na kamieniach nagrobnych.

Po przyjeździe, wbrew sobie, Jeremy zaczyna interesować się prześliczną młodą bibliotekarką, Lexie Darnell. Specyficzna atmosfera małej miejscowości, w której wszyscy się znają i wiedzą o sobie wszystko, absorbująca tajemnica oraz atrakcyjna kobieta sprawią, że Marsh przeżyje pierwszy w swoim życiu prawdziwy cud...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Kowalika.

Prawdziwy cud - audiobook od Nicholas Sparks możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć