ebook Same piękne rzeczy. Wspomnienia
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 1607)

Same piękne rzeczy. Wspomnienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.99
Audiobook - najniższa cena: 26.00
wciąż za drogo?
31.99 zł Lub 28.79 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł
32.89 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„To mógłby być scenariusz dreszczowca pełnego zwrotów akcji i dramatycznych wydarzeń z politycznym krajobrazem w tle. A widz miałby wątpliwości, czy to, co ogląda, jest oparte na faktach. Tymczasem ten thriller wydarzył się naprawdę. Bohater opowieści i zarazem jej narrator – Hunter Biden, syn prezydenta USA, to człowiek, który w dzieciństwie stracił matkę i siostrę, a jako dorosły towarzyszył umieraniu brata. I krok po kroku pogrążał się w świecie alkoholu i kokainy. […] Jak to możliwe, że udało mu się pokonać traumę utrat, samotność, narkomanię? Jak to możliwe, że odzyskał siebie samego? Odpowiedź, nieskażoną naiwnością, znajdziemy w tej książce. Hunter Biden może z podniesionym czołem i szczerością budzącą najwyższy szacunek świadczyć o tym, że na tym świecie są też «piękne rzeczy». I że te piękne rzeczy mają moc niezwykłą ” – Bogdan de Barbaro

„POCHODZĘ Z RODZINY UFORMOWANEJ PRZEZ TRAGEDIE I SPAJANEJ NADZWYCZAJNĄ, NIEROZERWALNĄ WIĘZIĄ MIŁOŚCI”

HUNTER BIDEN, syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, w swoich głęboko poruszających wspomnieniach o uzależnieniu, stracie i przetrwaniu.

„Same piękne rzeczy” (Beautiful things), Hunter Biden, Agora [e-book w formatach epub i kindle mobi]:
Kiedy miał dwa lata, Hunter Biden został ciężko ranny w wypadku samochodowym, w którym zginęła jego matka i młodsza siostra. W 2015 r. stracił swojego ukochanego starszego brata, Beau, który zmarł na raka mózgu w wieku 46 lat.
Przez cały okres administracji Trumpa Hunter Biden był obiektem nieustannych ataków i obelg ze strony prezydenta i jego popleczników. Trudności te spotęgował rozpad jego małżeństwa oraz wieloletnia walka z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.
W książce „Same piękne rzeczy” Hunter opowiada o swoim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych i trudnej drodze do trzeźwości.
Historia kończy się w miejscu, w którym Hunter znajduje się dzisiaj – będąc trzeźwym mężczyzną, mając własną rodzinę i ojca, który został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. A także będąc tym, który wreszcie potrafi docenić piękne rzeczy w życiu.

Rekomendacje e-booka Same piękne rzeczy. Wspomnienia:

- „W swoim wstrząsającym i wciągającym pamiętniku Hunter Biden po raz kolejny udowadnia, że każdy – nawet syn prezydenta Stanów Zjednoczonych – może przeżywać koszmar uzależnienia. Biden pamięta wszystko i opowiada o tym ze wspaniałą odwagą, która rozdziera serce. Zaczyna od pytania: Gdzie jest Hunter? Odpowiedź brzmi: jest w tej książce, we wszystkim, co dobre, złe i piękne” – STEPHEN KING

- „Książka «Same piękne rzeczy» jest tak zwięzła, tak bezlitosna i dynamiczna, że właściwie poza przecieraniem oczu ze zdumienia nie robiłem nic innego, dopóki nie przeczytałem jej od pierwszej do ostatniej strony” – Dave Eggers, bestsellerowy pisarz „New York Timesa”, autor głośnego „Kręgu”

- „Hunter Biden pięknie pisze o niemal nieodwracalnej stracie, a także o niesamowitej łasce rodzinnej miłości. Pisze o swoim dzikim alkoholizmie i uzależnieniu z rzadką szczerością, o swoim wyzdrowieniu z oszałamiającą wdzięcznością, o złamanych sercach, zmartwychwstaniu, pięknych rzeczach” – Anne Lamott, autorka bestsellerów „New York Timesa”: „Bird by Bird” i „Almost Everything”

Same piękne rzeczy. Wspomnienia od Hunter Biden możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć