ebook Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 240214) Ilość stron (szacowana): 312

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 20.85
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
28.90 zł
33.48 zł Lub 30.13 zł
36.00 zł
-44% 18.00 zł
28.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gratka dla wielbicieli literackich potyczek. Stephen King udziela porad, jak pisać opowiadania. W „Pamiętniku rzemieślnika” (e-book w formatach epub i kindle mobi) fani mistrza grozy znajdą wiele szczegółów z jego biografii – pisarz opowiada o przeżyciach z dzieciństwa, latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 r. Zdradza też historie niektórych swoich pomysłów literackich. Przed nami nowe, rozszerzone wydanie ekscytującej książki z dodatkowymi tekstami i rozmową Kinga z Joe Hillem.

O KSIĄŻCE „Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika”; AUTOR: Stephen King [e-book w formatach epub i kindle mobi]:
Dużo czytać. Jeszcze więcej pisać. Nie poddawać się. Wyłączyć telewizor. Być uczciwym wobec siebie i swoich bohaterów. Nie bać się krytyków. Nie lekceważyć gramatyki. Oszczędzać słowa – radzi początkującym pisarzom słynny autor horrorów.

„Pamiętnik rzemieślnika” to jednak nie tylko porady dla twórców opowiadań o kosmicznych mutantach w radioaktywnym jeziorze. Wielbiciele Stephena Kinga znajdą tutaj wiele szczegółów biograficznych – pisarz opowiada o swoich traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, ciężkich latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, wreszcie o groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 roku. Zdradza także historie poszczególnych pomysłów (do czego też może zainspirować pisarza automat sprzedający środki higieniczne w damskiej przebieralni!) i konkretnych tekstów czy postaci.

King nie próbuje kreować się na mentora początkujących literatów, nie mitologizuje też samego tworzenia, choć głęboko wierzy w magiczną siłę słowa pisanego. Humor i bezpretensjonalność, z jaką podchodzi i do pisania, i do samego siebie, a także naprawdę użyteczne wskazówki i przykłady z życia sprawiają, że „Pamiętnik rzemieślnika” jest równie wciągający (choć nie tak przerażający) jak najlepsze z jego powieści.

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Optymizm to właściwa reakcja na niepowodzenia.
Pisanie to samotna praca. Posiadanie kogoś, kto w nas wierzy, bardzo dużo zmienia. Nasi bliscy nie muszą wygłaszać mów pochwalnych. Wiara zwykle wystarczy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć