ebook Rewolwer obok Biblii. W co wierzy Ameryka
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Rewolwer obok Biblii. W co wierzy Ameryka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
-35% 22.74 zł Lub 20.47 zł
-5% 25.49 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-25% 23.64 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Maciej Jarkowiec pokazuje drugą stronę amerykańskiej religii. Podważa utarte poglądy i gotowe odpowiedzi. W tym celu zanurza się w przeszłości i konfrontuje ją ze współczesną Ameryką, która otrząsa się z politycznych kataklizmów, tworzy wielki przemysł z legalnej marihuany oraz próbuje zapewnić sobie nieśmiertelność.

W „Rewolwerze obok Biblii” jest również trzecia Ameryka, z którą autor toczy boje od dziecka, od momentu, gdy jego rodzice zdecydowali o życiu na różnych kontynentach. Ta, która jest jego drugą ojczyzną.

„Rewolwer obok Biblii” to nieoczywista powieść drogi, rozgrywająca się w czasie i w przestrzeni. Od statku angielskiej ekspedycji kolonialnej z XVI wieku po prezydenturę Trumpa, od niewolniczego Południa po usłane uprawami konopi Kolorado, od kosmopolitycznego Nowego Jorku po Dolinę Krzemową, gdzie już dziś można kupić wieczne życie. „Podróż przez Amerykę jest ciągłym zdumieniem – pisze Jarkowiec – nad tym, że naprawdę istnieje”.

Rekomendacje e-booka Rewolwer obok Biblii. W co wierzy Ameryka:

„Maciej Jarkowiec wędruje po amerykańskiej przestrzeni, ale także po czasie. Są to wędrówki spektakularne. Jednym akapitem reporter potrafi wyskoczyć ze swojej historii o 150 lat wstecz, rozejrzeć się tam, zebrać trochę materiału, a potem z gracją wrócić do teraźniejszości i głównego wątku. A wszystko jest u niego żywe, pełne szczegółów, zmysłowe.
Swoim debiutem «Powrócę jako piorun» Jarkowiec bardzo wysoko ustawił sobie poprzeczkę. Czekałem z drżeniem serca na jego drugą książkę. Bo drugą zwykle trudniej się pisze. Ale Jarkowiec udowadnia tu, że jest wspaniałym reporterem, pewnym swoich umiejętności. Na kolejne jego książki możemy już czekać spokojnie” – Filip Springer

„Najlepsze podróże to te, które odbywamy z dobrą książką w wygodnym fotelu. Maciej Jarkowiec oferuje nam bilet pierwszej klasy na autorskie zwiedzanie. Odkryjemy Amerykę na nowo!” – Wojciech Orliński

Rewolwer obok Biblii. W co wierzy Ameryka od Maciej Jarkowiec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć