ebook Szkoła szpiegów - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 23024)

Szkoła szpiegów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
22.90 zł
23.99 zł Lub 21.59 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
19.49 zł
27.65 zł
Inne proponowane

Nazywa się Ripley, Benjamin Ripley. Ma 12 lat, i sprawi, że całe dowództwo CIA będzie wstrząśnięte i zmieszane. „Szkoła szpiegów” (audiobook w formacie mp3) z jej kapitalnym bohaterem to pierwsza z serii książek o zwariowanych przygodach młodego szpiega z przypadku oraz jego koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa. Pełna zwrotów akcji i humoru powieść przywodzi na myśl wybuchową mieszankę Jamesa Bonda, Harry’ego Pottera, Różowej Pantery i Jasia Fasoli. Nie tylko wciąga od pierwszego zdania, ale też przyprawia o ból brzucha ze śmiechu.

Zwariowana seria szpiegowska dla dzieci!

Pewnego dnia spokojne życie Benjamina Ripleya nabiera szalonego rozpędu. Wszystko zaczyna się od wizyty tajemniczego mężczyzny. Benjamin – bądźmy szczerzy: nerd i kujon – niespodziewanie otrzymuje powołanie do Szkoły szpiegów. Tę tajną i elitarną placówkę prowadzi CIA, a uczą się w niej najzdolniejsi uczniowie – przyszli tajni agenci, gotowi do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek oraz do udziału w niebezpiecznych misjach wywiadowczych. Początkowo Ben nie może uwierzyć w swoje szczęście, wkrótce jednak okazuje się, że wplątał się w aferę szpiegowską i że może to przypłacić życiem.

Wydawnictwo Agora dla Dzieci ostrzega!
Szkoła szpiegów to realne zagrożenie, że dzieciaki porzucą swoje telefony i zajmą się czytaniem! Kolejny tom przygód Bena pt. „Szkoła Szpiegów na wakacjach” ukaże się już w lipcu. Benowi nie będzie dane wypocząć po trudach nauki, bo przyjdzie mu się zmierzyć z wrogą organizacją szpiegowską PAJĄK.

Rekomendacje audiobooka Szkoła szpiegów:

„James Bond nie żyje. Niech żyje Benjamin Ripley! W jego szkole za kłamstwa i oszustwa dostaje się szóstki, a śmierć czai się za każdym załomem korytarza. Ta lektura to czysta adrenalina!” – Marcin Szczygielski

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Mateusza Grydlika.

Szkoła szpiegów - audiobook od Stuart Gibbs możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć