ebook Wichry Camino
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 45586)

Wichry Camino
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 13.00
Audiobook - najniższa cena: 13.00
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
-32% 26.29 zł
27.24 zł Lub 24.52 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
-63% 13.00 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Witajcie ponownie na wyspie Camino, tu wszystko może się zdarzyć ‒ nawet morderstwo w oku cyklonu, które być może okaże się zbrodnią doskonałą…

Księgarnia Bay Books Bruce’a Cable’a właśnie przygotowuje się do wizyty bestsellerowej autorki Mercer Mann, gdy huragan Leo zbacza z przewidzianego kursu i zaczyna kierować się prosto na wyspę Camino. Gubernator Florydy nakazuje obowiązkową ewakuację, a większość mieszkańców zabezpiecza swoje domy, wsiada do łodzi i ucieka na kontynent, ale Bruce decyduje się zostać i stawić czoło burzy.

Niszczycielska siła huraganu zrównuje z ziemią zabudowania i pozbawia życia dziesiątki osób. Jedną z ofiar jest Nelson Kerr, przyjaciel Bruce’a i autor thrillerów. Jednak natura obrażeń Nelsona sugeruje, że to nie nawałnica była przyczyną jego śmierci: zmarł, otrzymawszy kilka podejrzanych uderzeń w głowę.

Komu zależało na śmierci Nelsona? Lokalna policja jest przytłoczona radzeniem sobie z następstwami burzy i niewystarczająco kompetentna, by zająć się tą sprawą. Bruce przystępuje więc do śledztwa, a to, co odkrywa między wierszami nieukończonej powieści, jest dużo bardziej szokujące niż jakikolwiek zwrot akcji w powieści Nelsona − i znacznie bardziej niebezpieczne. 

Rekomendacje e-booka Wichry Camino:

"John Grisham to najlepszy żyjący autor thrillerów na świecie!" - Ken Follett

"Eskapistyczna rozrywka... z elementami bardziej tradycyjnego thrillera w najlepszym stylu Johna Grishama." - Janet Maslin, „The New York Times”

"John Grisham bawi się świetnie, a my razem z nim, choć bohaterowie sporo ryzykują, biorąc sprawy w swoje ręce…" - Delia Owens, autorka powieści „Gdzie śpiewają raki”

Wichry Camino od John Grisham możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć