ebook Bracia Karamazow - audiobook
4.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 169390)

Bracia Karamazow - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 3.99
Audiobook - najniższa cena: 9.99
32.50 złpremium: 20.97 zł Lub 20.97 zł
23.80 zł
25.00 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
27.96 zł Lub 25.16 zł
23.84 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (12)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeżeli szatan nie istnieje, jeżeli go stworzył człowiek, to stworzył na swoje podobieństwo.

Trzy różne historie, trzy różne światy, trzej bracia, każdy mierzący się z odwiecznym konfliktem między ojcem, a synem.

Dzieli ich niemal wszystko: charakter, moralność, poglądy i spojrzenie na świat. Łączy zaś jedno: ich ojciec, a raczej jego zabójstwo. Kto zabił Karamazowa?

Dostojewski – mistrz monumentalnych i wielowątkowych historii, przeszywających do głębi analizą ludzkiej natury. W swej ostatniej powieści ukazuje nie tylko barwny przekrój społeczeństwa rosyjskiego XIX wieku, ale przede wszystkim, wznosząc się na wyżyny swojego pisarskiego kunsztu, fenomenalnie kreśli naturalistyczne sylwetki głównych bohaterów, wprowadzając nas w ich wewnętrzne przeżycia, rozterki, namiętności i porywy serca. Narrator, będąc naocznym świadkiem dramatu, jest nie tylko dobrym gawędziarzem, ale też świetnym komentatorem ówczesnych wydarzeń.

Książka zawiera nieocenzurowany rozdział „Wielki Inkwizytor”, który bardzo często był usuwany z polskich wersji powieści.

„Bracia Karamazow” byli wielokrotnie filmowani i przenoszeni na deski teatrów.

Audiobook dostępny w różnych wersjach lektorskich, w interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego lub Marka Walczaka.

Bracia Karamazow od Fiodor Dostojewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć