ebook FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 7)

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
31.50 zł

W mojej sportowej karierze rozmawiałem z wieloma dziennikarzami. Christian Falk to świetny dziennikarz sportowy – nie tylko doskonale potrafi oddać piłkarskie emocje, ale jest też bardzo rzetelny i pełen prawdziwej pasji, takiej żarliwej miłości do piłki, jaka łączy wszystkich fanów tego sportu.

Robert Lewandowski

 

Od ponad dwudziestu lat jako dziennikarz sportowy zajmuję się Bayernem i reprezentacją narodową Niemiec. Miałem okazję obserwować złotą erę Bayernu Monachium, podziwiać grę i kariery utalentowanych piłkarzy: Bastiana Schweinsteigera, Lukasa Podolskiego, Philippa Lahma czy Roberta Lewandowskiego.

Dobrze wiem, co czuje człowiek, na którego wrzeszczy menedżer klubu. Znam uczucie lepkości, jakie pojawia się, gdy jakaś gwiazda Bayernu zgotuje ci prysznic z piwa, i wiem, jak to jest, gdy Franck Ribéry z ciebie żartuje. Przekonałem się też, że nie uciekniesz przed kąpielą, jeśli Lukas Podolski będzie chciał cię wrzucić do basenu.

W tej książce otwieram przed wami drzwi do twierdzy piłkarskich gigantów. Ujawniam nieznane dotąd fakty i historie, oddając często głos gwiazdom bawarskiej superpotęgi.

Christian Falk

 

Christian Falk śledził moją karierę, odkąd zacząłem trenować jako zawodowy piłkarz. To prawda, że nasze opinie często bardzo się różniły. Ale tak właśnie kłócą się Bawarczycy.

Bastian Schweinsteiger

 

Falk i ja zawsze mieliśmy dobry i profesjonalny kontakt. Znamy się od ponad szesnastu lat i to oczywiste, że czasami różnimy się w ocenie jego pracy reporterskiej, taka jest cena tego biznesu. A czasami żartujemy, jak na przykład wtedy, gdy wrzuciłem go do basenu.

Lukas Podolski

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi od Christian Falk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć