ebook Wianek z lawendy
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 92)

Wianek z lawendy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - najniższa cena: 19.30
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
-29% 14.95 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.43 zł
23.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czy miłości trzeba szukać, czy wystarczy czekać, aż sama nas znajdzie?

Nika opiekuje się chorą matką i uważa, że jej szansa na szczęście przepadła dawno temu. Inka została zdradzona, ale nie zamierza poddać się tak łatwo. Jakub snuje swoje marzenia o związku idealnym.

Ścieżki trojga przyjaciół ze szkolnej ławy przetną się pewnego dnia - a ta odnaleziona po latach przyjaźń na swój sposób odmieni życie każdego z nich.

W Prowansji, krainie pachnącej lawendą, Nika znajdzie coś, czego się nie spodziewała. Życie ma dla niej więcej niż jedną niespodziankę.

O e-booku Wianek z lawendy blogerzy napisali: 

Jeśli sięgniecie po najnowszą książką Agnieszki Olejnik to znajdziecie w niej opowieść, która poruszy Wasze najczulsze struny. Wianek z lawendy to historia, którą polecam miłośnikom powieści obyczajowych oraz tym czytelnikom, którzy w trudnych chwilach chcą choć na chwilę oderwać się od problemów. - Tomasz Kosik - Czytn-NIK

Wianek z lawendy od Agnieszka Olejnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od zawsze lawenda napawa mnie łagodnością. Jej widok i zapach uspokajają mnie. Natomiast Wianek z lawendy autorstwa Agnieszki Olejnik dał mi chwile relaksu podczas poznawania historii zapisanej na kartach tej powieści.

Autorka zaprasza nas do Prowansji, krainy, w której lawenda roztacza swe uroki. Czytając tę książkę oczami wyobraźni wędrowałem po malowniczych zakątkach poznając historię Niki Sorel. Już od najmłodszych lat los nie był dla niej łaskawy. W wieku sześciu lat jej rodzice się rozwiedli, a zaledwie rok później przyszła wiadomość, że tata nie żyje. Teraz będąc dorosłą kobietą opiekuje się swoją chorą matką. Berenika straciła nadzieję, na szczęście w miłości.

Poznajemy również historię Jakuba i Inki. Jakub marzy o idealnym związku. Natomiast Inka przeżywając zdradę, nadal wierzy w pomyślność w znalezieniu swojej drugiej połówki. Drogi trojga przyjaciół ze szkolnej ławki ponownie się połączą. A my poznając to, co los dla nich przygotował nie będziemy chcieli oderwać się od książki, dopóki nie dowiemy się, jak bardzo zmieni się życie Niki, Inki i Jakuba. Czy znajdą upragnione szczęście? Czy przyjaźń przetrwała próbę czasu?

Pani Agnieszka w wyjątkowym stylu otuliła moje emocje, dając mi chwilę wytchnienia pozwalając oderwać się od widoku za oknem. A ten pomimo pory roku nie odzwierciedla klimatu, w którym powinniśmy być. Natomiast klimat, który stworzyła autorka jest niepowtarzalny. Nie tylko lawenda oraz piękne opisy przyrody pochłonęły mnie podczas lektury. To przede wszystkim losy głównej bohaterki poruszyły moje emocje.

Jednak dla mnie siłą książki, są pytania jakie nam zadaje. Poszukiwanie odpowiedzi pozwala nam zatrzymać się i podjąć chwilę refleksji, dzięki której możemy zrozumieć i poznać bliżej bohaterów. Często takie historie pomagają nam w naszym życiu, dając wskazówki czy też wytchnienie w trudnych chwilach.

Jeśli sięgniecie po najnowszą powieść Agnieszki Olejnik to znajdziecie w niej historię, która poruszy Wasze najczulsze struny. Wianek z lawendy to powieść, którą polecam miłośnikom powieści obyczajowych oraz tym czytelnikom, którzy w trudnych chwilach chcą choć na chwilę oderwać się od problemów.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć