ebook Krew
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 463)

Krew
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 29.05
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
19.74 zł Lub 17.77 zł
23.03 zł Lub 20.73 zł
26.90 zł
32.90 zł
20.73 zł
22.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kolejny mroczny kryminał w serii z komisarzem Erykiem Deryłą (e-booki w formatach epub i kindle mobi). W makabrycznych okolicznościach zostaje zamordowana kobieta. W miejscu kaźni zabójca pozostawia upiorną wiadomość. Czy jej adresatami są śledczy? A może bezpośrednio komisarze Deryło i Haler?

Krąg podejrzanych szybko się rozszerza i obejmuje nawet funkcjonariuszy lubelskiej komendy. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od niebezpieczeństwa. Zdaje się, że zabójca zaczyna kolejne polowanie.
Jaka motywacja przyświecała mordercy?
Co oznaczało jego przesłanie?

O e-booku Krew blogerzy napisali: 

Pytań jest w Krwi wiele, a poszukiwanie odpowiedzi na nie, zagwarantuje nam maksymalne doznania spod znaku grozy w najlepszych wydaniu. Czornyj z każdą książką udowadnia nam, że w polskim światku literackim nie ma sobie równych. Myślę, że światowi, bestsellerowi pisarze mogliby pozazdrościć autorowi umiejętności tworzenia taaaakich historii! - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Krew od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nieważne, jaką macie grupę krwi, ważne jest to, że Max Czornyj ponownie zaserwował nam maksymalną dawkę grozy, która rozgrzewa naszą czytelniczą KREW. Już po raz ósmy spotykamy się z Erykiem Deryło lubelskim komisarzem, który stanie oko w oko z najmakabryczniejszą zbrodnią w swej karierze.

Jeśli myśleliście, że już nic straszniejszego nie może go spotkać, to byliście w błędzie. Oczywiście w pogoni za zbrodniarzem nie będzie osamotniony, gdyż towarzyszyć będzie mu dobrze znana nam Tamara Haler. Ten duet nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić śledztwo do końca. Lecz jaki będzie jej finał, wie tylko mistrz grozy. Jeśli chcecie dołączyć do tego grona, to koniecznie sięgnijcie po Krew.

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy okrywamy makabryczną zbrodnię dokonaną w domowej saunie. Początkowo uznano to za nieszczęśliwy wypadek, jednak technika śledcza szybko obaliła te przypuszczenia. Temperatura osiągnie maksymalne wskazania, nie tylko ze względu na miejsce dokonania morderstwa, lecz jej okrucieństwa. Nawet dla tak doświadczonej i odpornej psychicznie Tamary Haler obraz zbrodni sprawił, że jej umysł uchwycił się tego ponurego wizerunku, po czym nieustannie go trawił. Opis ostatnich chwil ofiary napawa grozą w najmocniejszym wydaniu. Max Czornyj opisał te chwile tak realnie, że sam czułem „piekielny gorąc”.

Na domiar złego morderca pozostawił wiadomość. Kto jest jej adresatem? Deryło i Taler? A może ofiara? Dlaczego morderstwa dokonano w saunie? Czy jest ona jakimś symbolem? Może miejsce zbrodni miało pomóc zatrzeć ślady? Czy śmierć kobiety może mieć związek z nieszczęśliwym wypadkiem, w którym zginęła jej matka? Osiem lat temu zasłabła podczas nurkowania. Czyżby?

Pytań jest wiele, a poszukiwanie odpowiedzi na nie, zagwarantuje nam maksymalne doznania spod znaku grozy w najlepszych wydaniu. I wcale mnie to nie dziwi, gdyż jest ona sprawką mistrza gatunku – Maxa Czornyja. Autor swą karierę pisarską rozpoczął tym gatunkiem literackim, i z każdą książką udowadnia nam, że w polskim gronie nie ma sobie równych. A nawet śmiało mogę stwierdzić, że światowi bestsellerowi pisarze mogliby pozazdrościć autorowi umiejętności tworzenia taaaakich historii! A finał zapisany na kartach ósmej części z Erykiem i Tamarą wstrzymuje oddech w obawie…. byłym cholernym egoistą zdradzając Wam tak wiele i odbierając tym samym przyjemność czytania. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć