ebook Pogrzebani - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 112)

Pogrzebani - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.85
Audiobook - najniższa cena: 26.81
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
26.81 zł Lub 24.13 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
27.31 zł 20% rabatu
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Sprawy z przeszłości, które wpływają na teraźniejszość. Problemy bliskich, które prędzej czy później stają się naszymi problemami. Przymusowa izolacja ujawniająca mroczne tajemnice i najgorsze ludzkie instynkty. I natrętnie powracające pytanie: do czego są zdolni ludzie, gdy się boją? „Pogrzebani” (audiobook w formacie mp3) to nie tylko błyskotliwy thriller. To opowieść o współczesnych problemach: niskich zarobkach, dojmującym braku czasu, powszechnym zmęczeniu i niedoinwestowanej służbie publicznej – oraz o tym, jakie skutki może przynieść takie właśnie połączenie. To także opowieść o poczuciu winy, traumie i karze, osadzona w małej nadmorskiej społeczności, o której zapomniała reszta świata.

W pobliżu prowincjonalnego, niemal wymarłego nadmorskiego miasteczka Ilmarsh w Anglii, lokalny detektyw policyjny Alec Nichols odkrywa na farmie szesnaście głów koni, ułożonych w okręgu, z jednym okiem skierowanym w stronę zachodzącego zimowego słońca. Na miejscu zdarzenia pojawia się też lekarka medycyny sądowej Cooper Allen. Mimo zmowy milczenia śledczy wkrótce odkrywają łańcuch zbrodni, które wydarzyły się w tej małej społeczności - zaginięcia, podpalenia i okaleczenia. A wszystko ma związek z czymś śmiertelnie niebezpiecznym i czającym się w samej ziemi.
Ze względu na zagrożenie miasteczko zostaje poddane kwarantannie. Przymusowa izolacja nie służy mieszkańcom. Spirala kłamstw, niedomówień i kolejnych dramatów rozszerza się z każdym dniem. Klaustrofobiczna atmosfera wpływa na psychikę i działania mieszkańców. Okazuje się, że pamięć zbiorowości przechowuje więcej, niż każdy z mieszkańców by sobie życzył…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego.

Pogrzebani - audiobook od Greg Buchanan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć