ebook Listowieść
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 93369)

Listowieść
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 31.20
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
31.20 zł Lub 28.08 zł
35.90 zł
40.79 zł Lub 36.71 zł
-19% 28.90 zł
40.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Laureatka Pulitzera 2019. Napisana z rozmachem i pasją historia aktywizmu i oporu, a zarazem olśniewający opis i pean na cześć świata przyrody. Dwunasta powieść Richarda Powersa rośnie od korzeni po koronę, aby wrócić poprzez nią do nasion, kreśląc po drodze koncentryczne kręgi przeplatających się wątków – od przedwojennego Nowego Jorku aż do wojen o lasy toczonych pod koniec XX w. na północnym zachodzie nad Pacyfikiem i na terenach położonych bardziej na północ.

Obok nas istnieje równoległy świat – olbrzymi, powolny, pełen wzajemnych powiązań, zaradny, wspaniale pomysłowy, a dla nas prawie niewidzialny. Powers opowiada o garstce ludzi, którzy uczą się widzieć ten świat i dają się wciągnąć w wir grożącej mu katastrofy.

„W monumentalnej «Listowieści» autorowi udaje się coś, o co mogłoby się pokusić bardzo niewielu współczesnych pisarzy zarówno ze świata sztuki, jak i nauki. Za pomocą fabularnych narzędzi Powers wciąga czytelników w perspektywę znacznie bardziej odwieczną i subtelniej rozwiniętą niż ludzki ogląd, dzięki czemu ukazuje nam się w migawkach bezkresna, pierwotna wrażliwość, a nasz własny gatunek zostaje sprowadzony do właściwych wymiarów. Gigantyczna opowieść o szczerych prawdach” – Barbara Kingsolver, „New York Times Book Review”

Listowieść od Richard Powers możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie da się wrócić do czegoś, co minęło.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć