ebook Ludzkość. Historia, o jakiej nie mieliście pojęcia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 480

Ludzkość. Historia, o jakiej nie mieliście pojęcia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 43.00
wciąż za drogo?
44.57 złpremium: 28.75 zł Lub 28.75 zł
43.00 zł Lub 38.70 zł
-5% 43.13 zł Lub 38.82 zł
43.50 zł
47.92 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)

Co łączy Wielki Mur Chiński z bostońską herbatą, a krucjaty z systemem bankowym? Gdzie byli Saraceni, gdy zachodnia cywilizacja eksplorowała świat? Ansary udziela odpowiedzi na pytania, o których nikt nawet by nie pomyślał!

LUDZKOŚĆ to fascynujący wywód o tym, jak kształtowaliśmy historię od epoki kamienia po erę cyfrową. Autor dowodzi, że machinę dziejów wprawiały w ruch nie zwycięskie bitwy, rozwój rolnictwa czy nawet podbój kosmosu, lecz opowieści! Zaczęliśmy je tworzyć przed tysiącami lat, dzięki nim mogliśmy budować społeczności, zgłębiać tajemnice świata i szukać sensu życia. To opowieści były podwalinami imperiów, a ich wzajemne przenikanie się przynosiło zarówno zamęt i wojny, jak i rozkwit kultury, ożywienie religijne czy przełomy intelektualne.

Ansary rzuca nowe światło na naszą powikłaną teraźniejszość. Przede wszystkim jednak stawia pytanie o przyszłość: czy zdołamy wymyślić nową opowieść, która przyniesie lepsze jutro następnym pokoleniom?

Pouczająca lektura, która nie pozostawi cię obojętnym. - Khaled Hosseini, autor Chłopca z latawcem oraz Tysiąca wspaniałych słońc

Pełna błyskotliwych spostrzeżeń, klarownie napisana oto historia świata, jakiej dziś potrzebujemy. - prof. Lynn Hunt, profesor historii, autorka ksiażki Writing History In The Global Era

Ludzkość. Historia, o jakiej nie mieliście pojęcia od Tamim Ansary możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć