ebook Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
4.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 240035)

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.68
Audiobook - najniższa cena: 28.05
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
28.05 zł 20% rabatu
32.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Gratka dla wielbicieli literackich potyczek. Stephen King udziela porad, jak pisać opowiadania. W „Pamiętniku rzemieślnika" fani mistrza grozy znajdą wiele szczegółów z jego biografii – pisarz opowiada o przeżyciach z dzieciństwa, latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 r. Zdradza też historie niektórych swoich pomysłów literackich. Przed nami nowe, rozszerzone wydanie ekscytującej książki z dodatkowymi tekstami i rozmową Kinga z Joe Hillem.

O audiobooku: 

Dużo czytać. Jeszcze więcej pisać. Nie poddawać się. Wyłączyć telewizor. Być uczciwym wobec siebie i swoich bohaterów. Nie bać się krytyków. Nie lekceważyć gramatyki. Oszczędzać słowa – radzi początkującym pisarzom słynny autor horrorów.
„Pamiętnik rzemieślnika” to jednak nie tylko porady dla twórców opowiadań o kosmicznych mutantach w radioaktywnym jeziorze. Wielbiciele Stephena Kinga znajdą tutaj wiele szczegółów biograficznych – pisarz opowiada o swoich traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, ciężkich latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, wreszcie o groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 roku. Zdradza także historie poszczególnych pomysłów (do czego też może zainspirować pisarza automat sprzedający środki higieniczne w damskiej przebieralni!) i konkretnych tekstów czy postaci.

King nie próbuje kreować się na mentora początkujących literatów, nie mitologizuje też samego tworzenia, choć głęboko wierzy w magiczną siłę słowa pisanego. Humor i bezpretensjonalność, z jaką podchodzi i do pisania, i do samego siebie, a także naprawdę użyteczne wskazówki i przykłady z życia sprawiają, że „Pamiętnik rzemieślnika” jest równie wciągający (choć nie tak przerażający) jak najlepsze z jego powieści.

Audiobook w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć