ebook Uważaj, czego pragniesz
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 114) Ilość stron (szacowana): 380

Uważaj, czego pragniesz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 16.66
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
-19% 25.52 zł Lub 22.97 zł
25.90 zł
31.90 zł
-38% 16.66 zł
18.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kiedy osiemnastoletni Aleks sprowadza się do Biedruska pod Poznaniem, Julia nie wie, że już niebawem jej życie ulegnie całkowitej transformacji. Wychowywana w patologicznej rodzinie dziewczyna jedyne czego pragnie, to uciec z tego pełnego przemocy i brudu świata. Jej chłopak, Leon, wykorzystuje jej uległość, przyjaciółka nie do końca jest szczera, a w domu przelewa się alkohol. Jedynie milczący i niedostępny nowy chłopak zdaje się być właśnie tym, do którego będzie mogła zwrócić się o pomoc.

Lecz czy to na pewno dobre posunięcie? Kim naprawdę jest Aleks i jakie tajemnice skrywa? Czy miłość jest w stanie pokonać strach? I wreszcie... kim są ONI? Poruszająca historia o miłości, pragnieniu wolności, życiu w strachu i szaleństwie. Mistrzyni dramatycznych powieści o miłości znowu zaskakuje! A czy ty umiałbyś żyć, gdy ONI patrzą?

Uważaj, czego pragniesz od Anna Szafrańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami miłość nie jest w stanie wyprzeć strachu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć