ebook Odwróć wzrok
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2477)

Odwróć wzrok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 18.10
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-19% 18.10 zł
-20% 19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Królowa psychologicznego suspensu powraca!

Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem.

Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy.

Nie walcz z nim, bo cię pokona.Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć.

Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj stanowczo zbyt długo. Teraz Genevieve nie żyje, a policja jest już w drodze. Czas ruszać w drogę. Muszę trzymać się planu, który opracowałam po przybyciu do tego miasta. Torbę mam już spakowaną. Zawsze tak robiłam. Zniszczę każdy dowód mojego istnienia. Policja nigdy nie może mnie odnaleźć. Jeśli im się to uda, to jemu również. Popełniłam błąd i ktoś musiał umrzeć. Ale to ja doprowadziłam do jej śmierci.

Muszę dokonać wyboru. Jeśli będę dalej uciekać, nigdy się nie zatrzymam. Jeśli wrócę, on każe mi cierpieć. Ile ludzkich żyć może zrujnować jeden człowiek?

O e-booku Odwróć wzrok blogerzy napisali:

Rachel Abbott ponownie udowodniła, że potrafi skonstruować zawiłą i intrygującą fabułę, serwując miłośnikom thrillerów psychologicznych ciekawą historię godną polecenia. To, co zasługuje na uwagę, to fakt, że pisarka nie kopiuje wcześniejszych części, z każdą dostarcza nam nowych, mocnych wrażeń. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Odwróć wzrok od Rachel Abbott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłośnicy thrillerów psychologicznych nie mogą odwrócić swojej uwagi od najnowszej książki Rachel Abbott. Od niej nie sposób uciec, ponieważ już od pierwszych stron skupia naszą uwagę.

Autorka skomponowała intrygującą historię, w której nadinspektor Tom Douglas nie będzie miał ani chwili wytchnienia. Dlatego też czytając dziesiątą część z jego udziałem czytelnik nie będzie narzekał na nudę. Nie bez powodu Rachel Abbott nazywana jest brytyjską królową psychologicznego suspensu. Również wielu polskich czytelników z zachwytem czyta jej thrillery psychologiczne. Nie tylko zwroty akcji są mocnym punktem książki, lecz również tempo, które autorka nam zaserwowała. Na uwagę zasługują także mocne i wyraźne obrazy psychologiczne postaci.

Rachel Abbot w książce Odwróć wzrok zaprasza nas do poznania historii Marthy, kobiety, która znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Próbowała otrząsnąć się po traumie z dzieciństwa. Niestety ta powróciła w jej dorosłym życiu. Dała o sobie znać, zmuszając kobietę do ucieczki. Ucieczki, na którą była przygotowana każdego dnia. Choć w głębi duszy pragnęły, by ten nigdy nie nastąpił.

Tom Douglas również przygotować musi się na wytężoną pracę, by skutecznie poprowadzić sprawę morderstwa trzydziestodwuletniej Genevieve Strachan. To właśnie w firmie jej męża Nialla pracuje Martha. Czy kobieta ma coś wspólnego z zamordowaniem Genevieve? Zwłaszcza, że jej zachowanie wskazuje na udział w morderstwie. Dlaczego więc ucieka? Warto poznać odpowiedź na te pytanie.

Zdecydowanie nie zachęcam do ucieczki przed tą książką, lecz przeciwnie – warto po nią sięgnąć. Wówczas weźmiemy udział w sprawie, która zapisze się w naszej pamięci.

Rachel Abbott ponownie udowodniła, że potrafi skonstruować zawiłą i intrygującą fabułę, serwując miłośnikom thrillerów psychologicznych ciekawą historię godną polecenia. To, co zasługuje na uwagę, to fakt, że Rachel Abbott nie kopiuje wcześniejszych części, z każdą dostarcza nam nowych, mocnych wrażeń, pokazując jednocześnie, że nie wykorzystuje swojej popularności. A popularność ta nie słabnie, lecz z każdą książką nabiera na sile.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć