ebook Złap mnie, jeśli umiesz
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 87)

Złap mnie, jeśli umiesz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
15.00 zł Lub 13.50 zł
20.95 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
29.53 zł 20% rabatu
29.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Małe miasteczko na Podlasiu, opuszczony, zabytkowy dworek, uważany przez wszystkich za nawiedzony, a w nim... zwłoki młodego mężczyzny, pracującego jako kustosz w lokalnym muzeum. Kiedy policja uznaje, że śmierć chłopaka była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, jego narzeczona zaczyna dostawać anonimowe maile, a w miasteczku nagle pojawiają się dawno niewidziani właściciele dworku, do akcji wkracza wypoczywająca na Podlasiu, autorka kryminałów Róża Krull. 

Czy przeczucie pisarki, że śmierć kustosza to morderstwo, okaże się prawdą, czy też tylko wytworem jej rozszalałej wyobraźni? I co wspólnego z tajemnicą nawiedzonego dworku ma urocza świnka o imieniu Dolores? 

Tego dowiecie się z dziewiętnastej powieści Alka Rogozińskiego, autora łączącego w swojej twórczości klasyczne fabuły kryminalne z duża dawką czarnego humoru. 

Złap mnie, jeśli umiesz od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć