ebook Ekstremista
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 419)

Ekstremista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.93
Audiobook - najniższa cena: 30.90
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
22.93 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
23.03 zł
23.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Trzecia część bestsellerowej serii Remigiusza Mroza. W Opolu znika maturzystka. Jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza powiadamiać policji, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz groziła, że ucieknie z domu. Małgorzata Rosa – lokalna dziennikarka – trafia jednak w internecie na ślad, który skłania ją do podjęcia prywatnego śledztwa i szukania pomocy u Gerarda Edlinga, który z niewiadomych powodów nie chce mieć z nią nic wspólnego…

Nowa książka Remigiusza Mroza jest dostępna w przedsprzedaży. Premiera ebooka „Ekstremista” już 19 maja – tego dnia pliki będą do pobrania.

Ebook „Ekstremista” to już trzeci tom jednego z najlepszych cykli Remigiusza Mroza. Tak jak poprzednie części serii z Gerardem Edlingiem gwarantuje mocne wrażenia.

Karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Tylko tyle zostaje po maturzystce z Opola. Rodzina zaginionej dziewczyny podejrzewa ucieczkę z domu, nie zwraca się więc o pomoc do policji.

Jedyną osobą, która dostrzega w zaginięciu maturzystki coś więcej niż bunt nastolatki, jest lokalna dziennikarka Małgorzata Rosa. Od kilku miesięcy śledziła powracający w internecie motyw kart do wróżenia, zdający się mieć związek ze zdarzeniami, w które wplątany był niedawno Gerard Edling. Nie widząc innej możliwości, Małgorzata próbuje szukać pomocy u człowieka, który z nieznanych jej przyczyn nie chce mieć z nią nic wspólnego…

Rekomendacje e-booka Ekstremista: 

„Świetny thriller! Autor światowej klasy!” – B.A. Paris

O e-booku Ekstremista blogerzy napisali:

Remigiusz Mróz nadal serwuje nam szybkie tempo, a zwroty akcji jeszcze bardziej podkręcają emocje, które z każdą odkrywaną kartą buzują w naszym umyśle. A sam główny bohater nie stracił na swej wyrazistości oraz oryginalności. Edling to specjalista przez duże S. Skuteczny, stanowczy, sprytny i sympatyczny – taki właśnie jest Gerard Edling. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Ekstremista od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie musiałem wróżyć z kart, by przekonać się, że nowa książka Remigiusza Mroza zaspokoi moje czytelnicze oczekiwania. Autor na kartach najnowszej powieści Ekstremista zapisał intrygującą historię z Gerardem Edlingiem w roli głównej.

Bohatera mieliśmy przyjemność poznać już wcześniej czytając Behawiorystę oraz Iluzjonistę. Inspiracją do napisania Ekstremisty były wydarzenia związane z Blue Whale Challenge, kiedy to młodzi ludzie wykonywali pewne zadania, które miały tragiczne skutki.

Trzecia odsłona mocną fabuły nie odbiega od poprzednich części. Autor ponownie zaprasza nas do Opola, a my wraz ze specjalistą od kinezyki będziemy prowadzić sprawę tajemniczego zniknięcia maturzystki. O dziwo rodzice nie zgłaszają sprawy na policję, gdyż jak twierdzą córka wiele razy zapowiadała, że ucieknie z domu. Nie widzieli w tym nic dziwnego, co mogłoby zagrażać jej bezpieczeństwu. Myśleli, że to zwykły wybryk ich córki. Jedynym punktem zaczepienia jest pozostawiona przez dziewczynę karta tarota z symbolem sprawiedliwości.

Czy zdolności Gerarda Edlinga związane z komunikacją niewerbalną okażą się wystarczające, by znaleźć zaginioną?

Do sprawy włącza się Małgorzata Rosa. Dziennikarka „Głosu” od dłuższego czasu zajmowała się kwestią dotyczącą kart do wróżenia. W Internecie śledziła motyw, który połączony był z sprawą prowadzoną przez Gerarda Edlinga.

To, co ważne Remigiusz Mróz nadal serwuje nam szybkie tempo, a zwroty akcji jeszcze bardziej podkręcają emocje, które z każdą odkrywaną kartą buzują w naszym umyśle. A sam główny bohater nie stracił na swej wyrazistości oraz oryginalności. Edling to specjalista przez duże S. Skuteczny, stanowczy, sprytny i sympatyczny – taki właśnie jest Gerard Edling.

Jeśli pragniecie mocnych wrażeń, i zawiłej intrygi, której poznawanie podniesie Wasze ciśnienie, to Ekstremista jest doskonałą propozycją dla fanatyków gatunku. Dodam tylko, że nieoczekiwane zwroty akcji to znak rozpoznawczy twórczości Remigiusza Mroza. A ja oczekuję kolejnych książek z jego udziałem, gdyż bohater ten mocno wbił się w czołówkę moich ulubionych. Nie ukrywałem swej radości, gdy przeczytałem, „że na kontynuację jego losów nie będziemy musieli czekać zbyt długo…”.

Ekstremista to nie tylko mocna historia, to również ciekawa podróż do Opola, do którego warto przyjechać, gdy tylko koronawirusowe ograniczenia pozwolą nam cieszyć się pełnią życia. A póki co warto nacieszyć swoje czytelnicze zmysły książką Remigiusza Mroza.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć