ebook Nikt nie musi wiedzieć - audiobook
3.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 235)

Nikt nie musi wiedzieć - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.74
Audiobook - polecana oferta: 29.53
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
27.93 zł
27.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Nie spełniły jego fantazji. Zapłaciły za to krwią… Przed Meyerem najtrudniejsze śledztwo w całej jego policyjnej karierze. Na „Nikt nie musi wiedzieć” czekają wszyscy fani Katarzyny Bondy! Najpopularniejsza polska autorka powieści kryminalnych po niemal 10 latach przerwy prezentuje kolejną część serii z psychologiem śledczym – Hubertem Meyerem.

Fabuła audiobooka:

Tylko on, telewizor i bateria tequili. Tak Hubert Meyer postanawia spędzić swój trzynastodniowy urlop. Ten plan się jednak nie powiedzie. Nieznajoma kobieta zaczyna nękać go dziwnymi esemesami, a wkrótce potem niezapowiedzianą wizytę składają mu zaprzyjaźnieni policjanci razem z prokurator Weroniką Rudy. Pół roku wcześniej jeden z funkcjonariuszy zastrzelił Japę, niebezpiecznego gangstera. Żeby ocalić policjanta przed grożącą mu karą, Meyer ma sporządzić ekspertyzę, która skieruje śledztwo na lewe tory. Śmierć Japy zostałaby wtedy uznana za gangsterskie porachunki. Potrzebna jest jednak „przykrywka”, zastępcza sprawa, nad którą śledczy będą oficjalnie pracować.
Wybór pada na morderstwo w Mosznej, gdzie na drodze prowadzącej do zamku porzucono zmasakrowane ciało młodego chłopaka. Kiedy Meyer i Rudy próbują odkryć tożsamość sprawcy, ten dokonuje kolejnych zbrodni. Śledczy przesłuchują kolejnych świadków. Trop wciąż się urywa. Za murami starego zamku aż buzuje od konfliktów. To będzie najtrudniejsze i najbardziej ryzykowne śledztwo w całej karierze Meyera…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Adama Baumana.

Nikt nie musi wiedzieć - audiobook od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć