ebook A może jutra nie będzie - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

A może jutra nie będzie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 21.26
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
21.26 zł
29.95 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
21.53 zł
29.95 zł
Inne proponowane

Wojna niszczy wszystko, co piękne… Czy miłość może uratować zagubione dusze?

Pierwsza wojna światowa. Trwa bitwa o Łódź. Do dworku, którego właścicielką jest Emilia Ragniewicz, trafiają po nieudanym ataku niemieccy oficerowie – Hauptmann Witold Sydow i Leutnant Wilhelm Lange. Schronienie znajdują tu również uciekinierzy z Kalisza, doktor Nawrocki i nastoletni Maksymilian. Ranny Sydow pod opieką doktora zaczyna odzyskiwać siły, jednak skrywane przez mieszkających w dworku tajemnice powoli wychodzą na jaw i stają się zarzewiem konfliktu.

Do majątku przyjeżdża także oddział Rosjan z pułkownikiem Baskakowem na czele. Witold podejmuje z rosyjskim oficerem niebezpieczną grę, w której stawką jest życie mieszkańców dworku.

Splątane losy Polaków, Niemców i Rosjan, cywilów i wojskowych, mężczyzn i kobiet w poruszającej opowieści wojennej Małgorzaty Kochanowicz.

Audiobook w doskonałej interpretacji Ilony Chojnowskiej.

A może jutra nie będzie - audiobook od Małgorzata Kochanowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć