ebook Wyspa Spokoju. Jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Wyspa Spokoju. Jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
24.90 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
27.92 zł
28.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)

Niezależnie od tego, ile zarabiasz, jakie posiadasz wykształcenie, umiejętności i talenty, nie unikniesz przeszkód na swojej życiowej drodze.

Dzięki Wyspie spokoju dowiesz się: na czym polega mindfulness i co zmienia w mózgu, jak praktykować formalnie przez medytację i nieformalnie w codziennych sytuacjach, jak się uspakajać i odkrywać swoje rzeczywiste potrzeby, jak zaufać swojej intuicji i jej używać, jak radzić sobie ze swoim krytycznym wewnętrznym głosem, jak rozpoznać i radzić sobie ze stresem, jak wychodzić z konfliktów, jak podejmować trudne decyzje, jak stawiać czoło sytuacjom bez wyjścia

Książka ta jest zaproszeniem, by ze świadomości, że życie jest ścieżką pełną zakrętów, przejść do umiejętności pokonywania ich z opanowaniem i spokojem. Mindfulness właśnie temu służy. 

Znajdziesz tutaj teorię wspartą wiedzą naukową, praktyczne ćwiczenia, rady dla początkujących, oraz historie osób, które dzielą się swoim doświadczenie jak mindfulness pomaga im w życiu. 

Wyspa Spokoju. Jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach od Zuzanna Ziomecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć