ebook Wszystko pochłonie morze - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Wszystko pochłonie morze - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 25.54
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
-35% 25.90 zł
-5% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Baśń o syrenach, magii i poświęceniu. Kiedyś syreny chodziły pomiędzy śmiertelnikami. Pamiątką tych czasów jest przepis na truciznę, na którą nie ma lekarstwa. Książę zostaje otruty Pocałunkiem Syreny i zapada w śpiączkę. Arystokrata Leto i jego przyjaciółka, alchemiczka Aletha, łączą siły, by ocalić władcę. Niepewni, kto jest sojusznikiem, a kto wrogiem, próbują znaleźć antidotum i przywrócić porządek w Księstwie. Czy Aletha zdoła uratować Księcia? Dokąd zaprowadzą Leto poszukiwania zamachowców? Jaka cenę przyjdzie im za to zapłacić?

"Magdalena Kubasiewicz zaprasza do Sieldige, gdzie przysługa bywa cenniejsza od złota, ulicami krążą upiory, a pocałunek syreny zamiast miłości niesie śmierć. Rasowa fantastyka dla wielbicieli przygody, legend i spisków, których stawką jest coś ważniejszego niż życie - władza." - Marta Kisiel

Audiobook w doskonałej interpretacji Kaji Walden.

Wszystko pochłonie morze - audiobook od Magdalena Kubasiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć