ebook Nieposkromiona - audiobook
4.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 187622) Ilość stron (szacowana): 320

Nieposkromiona - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 12.90
12.90 zł Lub 11.61 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
29.90 zł
39.51 zł Lub 35.56 zł
44.90 zł
-64% 12.90 zł
26.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Adele na swoim Instagramie przyznała, że po przeczytaniu „Nieposkromionej” (audiobook w formacie mp3) postanowiła zmienić swoje życie. „Teraz wiem, że ponoszę wyłączną odpowiedzialność za własną radość, szczęście i wolność!” – napisała. Glennon Doyle wskazuje w swojej książce drogę do uwolnienia się od destruktywnego ideału kobiety posłusznej, cichej, skromnej i odnalezienia siebie autentycznej, wolnej i niezależnej.

Kim byłaś, zanim świat powiedział Ci, kim masz być?

W wieku mniej więcej 10 lat zaczynamy się uczyć, jak być grzecznymi dziewczynkami: jakich emocji nie wolno nam wyrażać, jak powinnyśmy się zachowywać i wyglądać, do czego mamy dążyć, w co wierzyć, kogo wolno kochać i jakiego życia należy pragnąć.
Grzeczne dziewczynki nie są głodne, wściekłe ani dzikie. Wszystkie te rzeczy, które świadczą o tym, że kobieta jest człowiekiem, są brudnym sekretem grzecznej dziewczynki.
Świat dookoła nas używa wielu środków łagodnej i mniej łagodnej perswazji, aby uwarunkować kobiety i nauczyć je pożądanych zachowań.
Mimo upływu lat ideał kobiety uległej, cichej, skromnej i posłusznej ma się świetnie.

„Jeśli od dawna – latami poddawana społecznej tresurze i pogrzebana wśród otępiających uzależnień – wypierasz się prawdziwej siebie i odmawiasz sobie prawa choćby do rozgoryczenia, odrzucenie oczekiwań, jakie świat ma wobec Ciebie, może okazać się trudne.
Odzyskiwanie siebie, własnej nieposkromionej osobowości, wymaga odwagi i wysiłku. Wymaga wyjścia ze swoich klatek, oddalenia się od nich i zbudowania nowej siebie: nowej wiary i nowego spojrzenia na świat, nowej tożsamości i nowych celów. Być może także nowej miłości i nowej rodziny. Tylko tak można poczuć, że się żyje, posmakować wolności i... chcieć jej więcej”.

Zapytaj wreszcie, czego Ty chcesz od siebie!

Ta książka zainspiruje Cię do odnalezienia siebie autentycznej i wolnej. Jest zbiorem prawdziwych historii o tym, jak powstawały klatki pewnej kobiety, dlaczego w nich tkwiła i co pomogło jej się z nich uwolnić. To opowieść pełna szczerych, czasem bolesnych wspomnień i przemyśleń, którymi trudno byłoby podzielić się nawet z najbliższą przyjaciółką. W tej intymnej, osobistej książce znajdziesz też to, co najważniejsze: elektryzujące wezwanie do przebudzenia i odzyskania swojego życia na własnych warunkach.

Obudź się! Zacznij żyć!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Kaji Walden.

Nieposkromiona - audiobook od Glennon Doyle możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć