ebook Martwi za życia - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 556)

Martwi za życia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 28.01
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
28.01 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
33.05 zł
35.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Po nieudanej operacji Trójząb detektyw nadkomisarz Katie Maguire ma pełne ręce roboty. Mimo policyjnych działań Cork zalewa fala narkotyków i dopalaczy, grupa złodziei psów włamuje się do hotelu dla psów Sceolan i kradnie dwadzieścia sześć rodowodowych zwierząt, jeden ze złodziei zostaje zastrzelony, a właściciel hotelu i jego żona składają fałszywe zeznania. Tymczasem w Halloween sprzed klubu Eclipse w niewyjaśnionych okolicznościach znika dziewiętnastoletnia Siobhán O'Donohue.

Chaos panuje również w życiu osobistym Katie. Nękana poczuciem winy postanawia zaopiekować się okaleczonym kochankiem i odkrywa, że łączące ich niegdyś, płomienne uczucie wypaliło się. Jej relacje z zastępcą komendanta Jimmym O'Reillym nadal są napięte po tym, jak odkryła, że aby spłacić długi swojego młodego kochanka, O'Reilly pożyczał pieniądze od lokalnego gangstera Bobby'ego Quilty'ego.

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do zespołu Katie dołącza przystojny psi detektyw Conor Ó Máille, który przewraca jej życie uczuciowe do góry nogami.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Martwi za życia - audiobook od Graham Masterton możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć