ebook Jak oczarować księcia
2.15 / 5.00 (liczba ocen: 12) Ilość stron (szacowana): 384

Jak oczarować księcia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Harlequin
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 10.90
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
10.90 zł
12.29 zł Lub 11.06 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
11.92 zł
12.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Śmietanka towarzyska Londynu będzie długo wspominać bal wydany na cześć księcia Sebastiana. Wytworne stroje, wyśmienity szampan i tańce do utraty tchu. Zabawa trwała w najlepsze, ale nagle została przerwana przez tragiczne wydarzenie.

Wszyscy się zastanawiają, w jaki sposób zmarł sekretarz księcia i są zaszokowani, gdy dwa dni później plotkarskie pisemko sugeruje, że to było morderstwo. Zbulwersowany książę Sebastian osobiście odwiedza autorkę artykułu, pannę Elizę Tricklebank, i żąda, by ujawniła źródło informacji. Eliza przyznaje, że dostała anonim, ale proponuje księciu pomoc w odkryciu prawdy. Kieruje nią dziennikarska ciekawość, chce przeprowadzić rzetelne śledztwo, niestety przy przystojnym księciu nie zawsze potrafi skupić się wyłącznie na sprawie.

A książę Sebastian coraz częściej zachodzi w głowę, dlaczego tak lubi spędzać czas z kobietą, która nie słucha jego poleceń i nieustannie go irytuje.

Jak oczarować księcia od Julia London możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć