ebook Oswoić Hiszpanię. Tom II
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Oswoić Hiszpanię. Tom II
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.00
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
-40% 22.00 złpremium: 13.20 zł Lub 13.20 zł
32.01 zł Lub 28.81 zł
40.00 zł
40.01 zł Lub 36.01 zł
29.60 zł 20% rabatu
31.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Joanna Lessnau po raz kolejny wraca do magicznej Hiszpanii. Tym razem wędruje po Bilbao i innych rejonach Kraju Basków. Poznaje ukryte zakątki Galicji oraz dzikie, nieznane nikomu plaże. Zabiera czytelnika do Kastylii i León, gdzie odwiedza złote miasto – Salamankę, tajemniczą Avillę, by wreszcie zatrzymać się w uwielbianym przez turystów Madrycie.

Z każdym kolejnym miejscem autorka odkrywa nowe, nieznane jej dotąd oblicze Hiszpanii, podziwia niesamowitą architekturę najsłynniejszych hiszpańskich budowli oraz delektuje się smakołykami regionalnej kuchni. Zafascynowana pięknem tego niezwykłego regionu stara się poznać bliżej hiszpańską mentalność i zrozumieć fenomen korridy, która także wśród samych Hiszpanów budzi wiele kontrowersji.

Zainspiruj się i daj się przekonać, jak wiele pozytywnych emocji i satysfakcji może przynieść podróżowanie w stylu slow!

O e-booku Oswoić Hiszpanię. Tom II blogerzy napisali: 

Książka ta nie jest zwykłym przewodnikiem, jest niezwykłym zaproszeniem, w którym autorka dzieli się swoimi wrażeniami oraz legendami dotyczącymi poznawanych regionów. Czytając tę książkę czujemy się jakbyśmy odbywali spacer, chłonąc uroki Hiszpanii. Znajdziemy tu wiele fotografii, które jeszcze bardziej pozwalają nam w pełni chłonąć ten klimat. - Tomasz kosik - Czyt-NIK

Oswoić Hiszpanię. Tom II od Joanna Lessnau możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami chciałoby się rzucić to wszystko i polecieć gdzieś daleko stąd. Dlatego też tak chętnie rzuciłem się do lektury najnowszej książki Joanny Lessnau.

Autorka po raz drugi zaprasza nas do słonecznej Hiszpanii. W drugim tomie Oswoić Hiszpanię poznajemy jej magiczne miejsca. I choć podróż odbywamy na kartach książki, to gorące słońce poznawanych miejsc rozpala naszą ciekawość. Pani Joanna zaprasza nas do północnej, zachodniej i środkowej Hiszpanii. Odwiedzimy Kraj Basków, Galicję, Kastylię, León oraz Madryt.

Wycieczkę rozpoczynamy od Bilbao, wędrując przez Kantabrię, Asturię, Galicję, by dotrzeć gdzieś między Salamankę a Madryt. Gdy kończymy tę ciekawą podróż, możemy przypuszczać, że ta się jeszcze nie zakończyła. Słowa Pani Joanny na końcu książki pozwalają nam mieć nadzieję, że jeszcze raz zaprosi nas w te słoneczne rejony. Nasycony podróżą wiem, że chętnie ponownie odbędę wycieczkę po tym kraju.

Książka ta nie jest zwykłym przewodnikiem, jest niezwykłym zaproszeniem, w którym autorka dzieli się swoimi wrażeniami oraz legendami dotyczącymi poznawanych regionów. Czytając tę książkę czujemy się jakbyśmy odbywali spacer, chłonąc uroki Hiszpanii. Znajdziemy tu wiele fotografii, które jeszcze bardziej pozwalają nam w pełni chłonąć ten klimat. Dzięki temu wraz z Panią Joanną możemy podziwiać architekturę najsłynniejszych hiszpańskich budowli, a nawet zasmakować w regionalnej kuchni. Poznajemy również mentalność społeczeństwa.

A to wszystko w formie pamiętnika, w którym Joanna Lessnau zachęca nas, abyśmy (gdy to będzie tylko możliwe) odwiedzili Hiszpanię. Myślę, że ta książka jest najlepszą zachętą, której próżno szukać w biurach podróży. Żaden reklamowy folder nie zachęci nas, tak bardzo jak uczyniła to autorka książki Oswoić Hiszpanię. Tom 2..

Dlatego, gdy tylko wszelkie covidowe bariery zostaną zniesione, warto pomyśleć, aby odbyć podróż śladami zapisanymi na kartach tej książki. Znajdziemy w niej również przepisy. Mnie zaciekawił ten na nadziewane małże. Ciekaw jestem tego smaku, bo ten z podróży wraz z Joanną Lessnau jest wyśmienity. Dlatego też Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć