ebook Powrót do Gruzji - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Powrót do Gruzji - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.94
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-40% 17.90 zł
28.44 zł Lub 25.60 zł
20.37 zł
26.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Ana, Polka kierowana miłością do gruzińskiego lekarza Giorgiego, wraz z córkami przenosi się na stałe do Gruzji. Tu układa sobie życie jako żona ukochanego Gio. Okazuje się jednak, że w nowej ojczyźnie musi pokonywać kolejne przeciwności losu. Czy wyzwania zawodowe, bunt starszej córki i tęsknota za utraconą przyjaźnią Timara to jedyne problemy, które Ana będzie musiała rozwiązać?

Niespodziewany wyjazd Giorgiego na granicę z Osetią Południową staje się osią historii, w której Ana, wspólnie z tajemniczym Vano, styka się z okrucieństwami konfliktu na Kaukazie, do ostatnich kart powieści walcząc o szczęśliwy powrót męża do domu.

W tobie jest Gruzja, dziewczyno.

Ty nie wracasz tam do domu.

Tu, przy nas, jest twój dom.

Czy słowa starej Gruzinki się spełnią?

Dla Any, znanej już Czytelniczkom bohaterki bestsellera „Gruzińskie wino”, powrót do Gruzji okazuje się szansą na odnalezienie siebie. Czy będzie również spełnieniem marzeń?

Audiobook w doskonałej interpretacji Gabrieli Jaskuły.

 

Powrót do Gruzji - audiobook od Anna Pilip możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć