ebook Jesteś moją zgubą - audiobook
3.49 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 154)

Jesteś moją zgubą - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 22.19
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
22.19 zł 20% rabatu
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
24.98 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Anastazja, córka mafijnego bossa, choć chciałaby się zbuntować i wieść normalne życie, wie, że nie może tego zrobić. Akceptuje więc decyzję ojca o zamążpójściu, w przeciwnym razie, mogłyby ucierpieć bliskie jej osoby.

Vincenzo, syn dona, od najmłodszych lat udowodniał, że ma wystarczająco silny charakter, aby przejąć w przyszłości od ojca kierowanie „rodziną". Odrzucił zaaranżowane zaręczyny z córką jednego z wpływowych członków mafii, choćby po to, aby pokazać, że jest nikt, nigdy nie będzie podejmować decyzji za niego.

Spotkali się przypadkiem po latach, nie wiedząc, że los już kiedyś prawie ich połączył. Vincenzo oszalał na punkcie Anastazji, a ona uciekła. A przynajmniej myślała, że jej się to udało. Bardzo szybko przekonała się, w jakim błędzie była. Po czym dosłownie wszystko się zmieniło.

Audiobook w doskonałej interpretacji Agaty Elsner i Jarosława Rodzaj.

Jesteś moją zgubą - audiobook od Sandra Biel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć