ebook Arkadia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 368

Arkadia - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 8.16
Audiobook - najniższa cena: 20.07
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
20.07 zł Lub 18.06 zł
24.99 zł
20.57 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Nadia wraz z rodziną wyprowadza się do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć nowe życie, po tym, jak wplątali się w problemy w Polsce, przed którymi musieli uciekać. Mimo to nie dane jest im cieszyć się nowym startem zbyt długo. Upragniony spokój przerywa pojawienie się w mieście aniołów, które zaczynają zabijać wszystkich ludzi, aby pozyskać ich ciała, a także niszczą planetę, uporządkowując ją według swoich upodobań. Nadia musi rozdzielić się z rodziną i rozpocząć walkę o przetrwanie. Razem z grupą rebeliantów postanawia stawić czoła intruzom, jednak wtedy okazuje się, że to nie będzie takie proste, ponieważ sama jest w pewien sposób z nimi powiązana. Którą stronę wybierze i dla kogo postanowi walczyć? Czy anioły, które stąpiły na Ziemię są gorsze od ludzi?

Arkadia to powieść nie tylko o apokalipsie, ale także o sile miłości i wiary. Dopóki nie tracimy nadziei, to wszystko jest możliwe, a każdy upadek możemy potraktować jako kolejną lekcję.

Audiobook w doskonałej interpretacji Agaty Darnowskiej.

Arkadia - audiobook od Justyna Spandel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć