ebook Arabska krew - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1576)

Arabska krew - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.98
Audiobook - najniższa cena: 30.84
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
30.84 zł Lub 27.76 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
31.34 zł
35.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowych powieści „Arabska żona” i „Arabska córka”. Jak potoczą się dalsze losy Doroty – kobiety, która wybrała życie na Bliskim Wschodzie i tam założyła rodzinę?

Historia miłosna w czasach współczesnej wojny. Autorka opisuje dalsze niezwykłe losy matki i jej córki. Przedstawia szarpane rewolucją kraje arabskie oczami Europejki, która próbuje zaaklimatyzować się w muzułmańskich realiach. Książka ukazuje okropieństwa wojny, pasje i uczucia, a przede wszystkim podłoże psychiczne ludzkich czynów w ekstremalnych sytuacjach. Obnaża okrucieństwo i bezwzględność tyrana wobec cierpienia zwykłych ludzi.
Czy Dorota i Marysia po odnalezieniu się po latach w Arabii Saudyjskiej będą już zawsze razem? Czy ich związki są udane i czują się w nich spełnione? Jak zmieni się ich świat? Jak będzie wyglądała Libia po rewolucji? Czy o taki kraj walczyli powstańcy?

Audiobook w doskonałej interpretacji Katarzyny Anzorge.

Arabska krew - audiobook od Tanya Valko możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć