Relacja (poza)służbowa
3.02 / 5.00 (liczba ocen: 248)

Relacja (poza)służbowa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 27.12
wciąż za drogo?
28.71 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
27.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
27.10 zł
31.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Zakazany romans z szefem na gorącej Majorce!

Dwudziestosześcioletnia warszawianka, Oliwia Werner, pewnego dnia postanawia rzucić wszystko i wylecieć na Majorkę. Na miejscu czeka na nią praca, którą załatwił dla niej dobry przyjaciel Igor. Oliwia ma objąć stanowisko managera baru Chilla, którego właścicielem jest Michael – Niemiec polskiego pochodzenia.

Przez jakiś czas szef się nie pojawia, więc kobieta korzysta z okazji i zadomawia się w wynajętym mieszkaniu. Poznaje personel knajpy i zwiedza okolicę.

Pewnego popołudnia w barze dziewczyna zauważa, że ktoś intensywnie jej się przygląda. Wzrok nieznajomego jest uporczywy i władczy. Oliwia czuje, że z wrażenia uginają się pod nią nogi. Szybko jednak trzeźwieje i uświadamia sobie, że ten gorący facet to… jej nowy szef. Co gorsza, kiedy już wie, kim jest mężczyzna, jej reakcja na niego w ogóle się nie zmienia. Za każdym razem, gdy są blisko siebie, w powietrzu czuć pożądanie.

Czy tych dwoje powstrzyma fakt, że powinna ich łączyć tylko relacja służbowa?

Relacja (poza)służbowa od Małgorzata Smolec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć