ebook Dusze ofiarne. Historie dusz, które ratują świat
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Dusze ofiarne. Historie dusz, które ratują świat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 26.32
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-19% 26.32 zł Lub 23.69 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
25.28 zł
27.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Kim są dusze ofiarne? Jaką odgrywają rolę w dziejach ludzkości? Czy wypowiedziane przez nie proroctwa wypełniają się na naszych oczach?

Saverio Gaeta uważnie przygląda się takim postaciom jak Luiza Picca­rreta, Aleksandrina Maria da Costa, Natuzza Evolo, Marta Robin czy Teresa Neumann i zauważa, że ich wizje oraz proroctwa są ściś­le ze sobą powiązane. Zebrane razem, tworzą konkretny obraz i ostrzeżenie dla całej ludzkości.

Mistyczki widziały zapowiedzi trzech dni ciemności, ostrzeżenia i końca świata. Każda z nich otrzymała szczególne wezwanie do tego, by stać się duszą ofiarną. Wszystkie oddały siebie, by ratować grzeszną ludzkość przed potępieniem. Czy to właśnie dzięki nim, mimo zalewu grzechu i demoralizacji, sąd Boży jeszcze nie nastąpił?

Warto słuchać tych, przez których Bóg przemawia w sposób wyjątkowy. Czasu mamy coraz mniej…

Saverio Gaeta – wybitny dziennikarz i autor licznych książek. Publicysta uznanych tytułów katolickich, takich jak „L’Osservatore Romano” czy „Famiglia Cristiana”. Napisał głośne książki o świętym ojcu Pio, cudach św. Jana Pawła II, objawieniach w Medjugorje i tajemnicy objawień w Fatimie.

Dusze ofiarne. Historie dusz, które ratują świat od Saverio Gaeta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć