ebook Winna - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 879) Ilość stron (szacowana): 416

Winna - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 21.95
wciąż za drogo?
-40% 21.95 złpremium: 13.17 zł Lub 13.17 zł
28.33 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
22.74 zł
31.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Alicja Sinicka, autorka „Oczu wilka”, powraca z niecierpliwie wyczekiwaną powieścią! Dotychczas mężczyźni w życiu Wendy dawali jej tylko powody do cierpienia. Spotkanie Jima, tajemniczego wojskowego, niesie wreszcie nadzieję na odmianę życia i na upragnione szczęście. Los jednak szykuje dla Wendy zupełnie inne niespodzianki…

Ona jest zawsze winna…
Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany, który ją zdradził, a mimo to cały czas kobieta go widuję. W końcu Warren pracuje dla jej ojca.
Wendy czuje, że pętla wokół jej szyi z każdym dniem coraz bardziej się zaciska. Nadzieją na odmianę jej życia i odrobinę szczęścia staje się wojskowy Jim. Jednak kobieta szybko się przekona, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje.
Jeśli Wendy miała nadzieję, że zasługuje na to, aby być szczęśliwa, może się okazać, że los znowu sprawi, że jej życie skomplikuje się jeszcze bardziej. W końcu to ona jest zawsze wszystkiemu winna...

Audiobook w doskonałej interpretacji Darii Brudnias.

Winna - audiobook od Alicja Sinicka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć