ebook Arsène Lupin kontra Herlock Sholmes - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1449) Ilość stron (szacowana): 156

Arsène Lupin kontra Herlock Sholmes - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.06
Audiobook - najniższa cena: 17.62
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.62 zł Lub 15.86 zł
18.90 zł Lub 17.01 zł
19.90 zł
17.72 zł
19.90 zł
Inne proponowane

Nowość! Arsène Lupin - dżentelmen włamywacz, którego postać stała się inspiracją dla serialu! Teraz możesz posłuchać jego oryginalnych przygód w formie audio!

Audiobook idealny dla fanów detektywa Sherlocka Holmesa!

Paryż przełomu wieków. Miastem wstrząsa seria kradzieży dokonywanych w niezwykle tajemniczych okolicznościach. Wiadomo jednak, że ich sprawcą jest Arsène Lupin. Policja jest bezradna. Nawet śledztwo prowadzone przez inspektora Ganimarda nie przynosi rezultatów. I wówczas do akcji wkracza Sherlock Holmes... Rozpoczyna się pojedynek dwóch indywidualności, pojedynek w którym nie ma zwycięzcy, ani zwyciężonego...

Maurice Leblanc - francuski nowelista i publicysta. Pod koniec XIX wieku wyjechał do Paryża, aby spełnić marzenie o zostaniu pisarzem. Ciężka praca i pragnienie odniesienia sukcesu poskutkowały stopniowym zjednaniem czytelników. Pośród wielu dzieł największym powodzeniem cieszy się do dziś seria opowiadań o włamywaczu-dżentelmenie o imieniu Arsène Lupin.

Audiobook w doskonałej interpretacji Artura Ziajkiewicza.


 
Arsène Lupin kontra Herlock Sholmes - audiobook od Maurice Leblanc możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć