ebook Zapomnij, jak się nazywam
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 3284)

Zapomnij, jak się nazywam
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.88
Audiobook - najniższa cena: 38.41
wciąż za drogo?
30.88 zł Lub 27.79 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
30.93 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Skąd masz wiedzieć, komu możesz zaufać… kiedy nie wiesz nawet, kim jesteś? Stoisz przed drzwiami własnego domu. Są w nim jacyś obcy ludzie. I nagle coś do ciebie dociera. Nie pamiętasz, jak masz na imię.

Wylądowała na dworcu po ciężkim tygodniu w pracy. Jej torebka została skradziona, a razem z nią jej tożsamość. W środku było całe jej życie: paszport, portfel, klucze do domu. Kiedy chciała zgłosić przestępstwo, nie mogła sobie przypomnieć własnego imienia. Pamiętała jedynie adres.
Teraz stoi przed domem Tony’ego i Laury. Mówi, że tutaj mieszka. Oni twierdzą, że nigdy jej nie widzieli.
Któreś z nich kłamie…

O e-booku Zapomnij, jak się nazywam blogerzy napisali: 

Totalnie zafascynowała mnie sceneria tej książki. Niewielka miejscowość, która ma za sobą swoją przeszłość zawsze jest dla mnie tym co uwielbiam. Każdy z bohaterów zdaje się dokładać swoją cegiełkę do muru tajemniczości. Nie znajdziecie tu również zbyt wielu zbędnych opisów. Pomimo, że wydarzeń jest całkiem sporo, to i tak najwięcej dzieje się w głowach bohaterów. W ich emocjach i w ich reakcjach. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Zapomnij, jak się nazywam od J. S. Monroe możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Główna bohaterka powieści pewnego dnia staje przed domem Tony'ego i Laury i oznajmia im, że tutaj mieszka. Oni zgodnie twierdzą jednak, że jej nie znają. Problem w tym, że ich dom, to jedyne co kobieta pamięta. Czy to jednak możliwe, skoro nie wie kim tak naprawdę jest ani jak ma na imię?

Ta książka to moje pierwsze spotkanie z twórczością #jsmonroe i muszę Wam przyznać , że byłam tym spotkaniem bardzo pozytywnie zaskoczona. Już od pierwszych stron autorowi udało się wciągnąć mnie w niesamowicie mroczny, duszny i tajemniczy klimat tej historii. To również jak się okazało, jedna z nielicznych powieści, której totalnie nie potrafiłam przewidzieć. Nawet nie byłam blisko. Od samego początku aż po jej spektakularny i zaskakujący finał zastanawiałam się o co chodzi. Co jest fikcją? Kto kłamie? Monroe stworzył fabułę, która naprawdę wciąga, która trzyma w niepewności i która pozostawia ślad w pamięci.
Totalnie zafascynowała mnie sceneria tej książki. Niewielka miejscowość, która ma za sobą swoją przeszłość zawsze jest dla mnie tym co uwielbiam. Każdy z bohaterów zdaje się dokładać swoją cegiełkę do muru tajemniczości. Nie znajdziecie tu również zbyt wielu zbędnych opisów. Pomimo, że wydarzeń jest całkiem sporo, to i tak najwięcej dzieje się w głowach bohaterów. W ich emocjach i w ich reakcjach. Dzięki temu zabiegowi tę książkę czyta się naprawdę dobrze.

Jeśli szukacie powieści, która Was pochłonie, zaskoczy i potrzyma w niepewności to śmiało możecie sięgać po tę pozycję. Ja zdecydowanie jestem mocno usatysfakcjonowana jej lekturą.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć