ebook Niebezpieczna zabawa
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 4126)

Niebezpieczna zabawa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.93
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
22.93 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
26.97 zł Lub 24.27 zł
23.03 zł
23.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Nie rozumiem, jak ktokolwiek mógłby skrzywdzić swoje dziecko. Każdy, kto ma na tyle szczęścia, by w ogóle je mieć.

Życie Corinne może i z zewnątrz wygląda idealnie, ale po trzech nieudanych próbach zapłodnienia in vitro to jej ostatnia szansa na dziecko. A kiedy przed drzwiami swojego mieszkania znajduje maleńki fragment domku dla lalek, czuje, że to znak.

Kiedy jednak pojawiają się kolejne elementy, Corinne uświadamia sobie, że są one aż nazbyt znajome. Ktoś wie o miniaturowym koniku na biegunach i małej lalce w czerwonej aksamitnej sukience. Ktoś był w jej domu...

Skąd nieznajomy wie tak dużo o jej życiu? Od jak dawna ją obserwuje? I na co czeka...?

O e-booku Niebezpieczna zabawa blogerzy napisali:

Phoebe Morgan stworzyła intrygującą fabułę. Każdy jej element wywołuje przypływ adrenaliny. Niebezpieczna zabawa to bez wątpienia thriller psychologiczny szyty mocnymi nićmi, które nie puszczają naszej uwagi do końca poznawania tego, co Morgan przygotowała dla Corinne i Ashley. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Niebezpieczna zabawa od Phoebe Morgan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Phoebe Morgan zaprasza nas do Niebezpiecznej zabawy. Miłośnicy thrillerów psychologicznych pamiętać o niej będą bardzo długo.

Bo nie sposób wymazać z pamięci historii, która wydarzyła się w życiu Corinne Hawes. I choć jej życie wydawałoby się idealne, wcale takim nie jest. Trzy nieudane próby zapłodnienia in vitro nie dają wymarzonego rezultatu. Jednak to nie jedyny problem kobiety, gdyż tajemnicza osoba próbuje zakłócić jej spokój, podrzucając fragmenty domku dla lalek. Dodatkowym elementem potęgującym strach Corinne jest fakt, iż tym właśnie domkiem bawiła się w dzieciństwie.

Poznajemy również siostrę Corinne. Ashley jest matką trójki dzieci, których wychowanie sprawia jej problemy. Nie potrafi znaleźć wspólnego języka z dorastającą Lucy. Na domiar złego Holly stała się ostatnio nadpobudliwa.

Siostry nie mają jednak świadomości, że ich problemy mają podłoże w dzieciństwie. Ktoś obserwuje ich życie. Skąd tak wiele o nich wie? I jaki ma cel w swoim postępowaniu? Pytania te krążą w naszej głowie przez cały czas poznawania tej zagadkowej historii.

Phoebe Morgan stworzyła intrygującą fabułę. Każdy jej element wywołuje przypływ adrenaliny. „Niebezpieczna zabawa” to bez wątpienia thriller psychologiczny szyty mocnymi nićmi, które nie puszczają naszej uwagi do końca poznawania tego, co Morgan przygotowała dla Corinne i Ashley.

Autorka historię opisała z perspektywy kilku bohaterów, co pozwala nam spojrzeć na nią z różnych punktów widzenia. Mocnym punktem tego thrillera jest umiejętne dawkowanie emocji, które z każdym elementem nabierają na sile, tak aby w finalnej odsłonie rozłożyć nas na łopatki. Styl Phoebe Morgan w pełni oddaje to, co czuły siostry, jakie emocje towarzyszyły im podczas odkrywania kolejnych punktów psychologicznej układanki. I nawet myśl o tym, jak postąpiłbym na ich miejscu napawała mnie strachem.

Jeśli thriller sprawia, że emocje bohaterów udzielają się podczas czytania, oznaczać może to, że jest on solidną dawką dobrej gatunkowej literatury. A proszę mi wierzyć, że Niebezpieczna zabawa takim thrillerem właśnie jest. Jeżeli wcześniejsza książka autorki - Idealna opiekunka - zaserwowała mi emocjonalną huśtawkę, tak najnowsza sprawiła, że poczułem się jak na rollercoasterze.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć