ebook Druga żona
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 3504)

Druga żona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
-30% 15.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
28.79 zł Lub 25.91 zł
-17% 22.39 zł
-5% 27.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Mroczny thriller psychologiczny autorki bestsellerowej „Opiekunki”. Rebecca i Nicole przysięgły sobie, że zawsze będą najlepszymi przyjaciółkami. Trzy lata po ich ostatnim spotkaniu Rebecca odbiera telefon od męża Nicole, który informuje ją o tragicznej śmierci żony. Nicole odebrała sobie życie. Rebecca postanawia pomóc pogrążonej w smutku rodzinie…

Rebecca przyjeżdża do domu Nicole. Stopniowo jednak sprawy się komplikują. Rebecca zaczyna żyć życiem swojej przyjaciółki. Niewyjaśnione sprawy i coraz bardziej niepokojące tajemnice zaczynają się piętrzyć.
Jakie sekrety Nicole skrywała przed wszystkimi ludźmi, którzy ją znali i kochali?
Czy na pewno była szczęśliwa w swoim pozornie doskonałym związku?
Rebecca zaczyna podejrzewać, że nie wszystko jest takie, jak na pozór wszystkim się wydaje…

O e-booku Druga żona blogerzy napisali: 

Powieść opowiada bardzo mroczną historię, która nie raz sprawiła, że siedziałam jak na szpilkach. Zdecydowanie jest to propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych, gdyż wszystkie sekrety są dawkowane i nie można się wszystkiego od razu domyśleć. A to najbardziej sobie cenię w takich książkach! - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Druga żona od Sheryl Browne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pozycja od Wydawnictwa W.A.B. okazała się być kolejną świetną historią. Nie mogłam się od niej oderwać. To był naprawdę świetny thriller psychologiczny!

Ostatnio trochę brakowało mi czasu na napisanie jakiejś recenzji. Problemy zdrowotne przyczyniły się tylko do tego, że czytałam bez opamiętania. Dawno tak nie miałam. Przez ten nadmiar wolnego poznałam historię od Sheryl Browne.

Druga żona opowiada historię dwóch kobiet, które się przyjaźnią od czasów studiów. Jednak pewnego dnia Rebecca dowiaduje się, że jej serdeczna przyjaciółka Nicole popełniła samobójstwo jest w szoku. Nie może uwierzyć w słowa Richarda, który z przejęciem opowiada jej o tym, jak próbował uratować żonę... To skłania Rebeccę do tego, aby rodzinie Nicole w pogodzeniu się ze stratą. Pomagając rodzinie przyjaciółki niepostrzeżenie bohaterka wplątuje się w sieć pytań i niedomówień, przez co Rebecca ma coraz więcej wątpliwości, co do dobrych intencji Richarda. Czy kobieta odkryje prawdę i dowie się jak naprawdę wyglądało życie jej przyjaciółki?

Powieść opowiada bardzo mroczną historię, która nie raz sprawiła, że siedziałam jak na szpilkach.

Narracja książki prowadzona jest z kilku punktów widzenia, zarówno wydarzeń teraźniejszych jak i tych z przeszłości. Dowiadujemy się sporo nie tylko o samych bohaterkach, ale także o małżeństwie Nicole oraz Richarda. Poznajemy też Olivię, córkę małżonków i jest to dziewiętnastoletnia dziewczyna, która też przez to wszystko ma ze sobą problemy. Bez wątpienia wyczułam, że nie była związana bardzo z matką, choć jej strata również ją zabolała. Z kolei nie mogłam się przekonać do Richarda i już od samego początku miałam do niego jakieś zastrzeżenia. Miałam wrażenie, że mija się bardzo z prawdą, a córkę traktuje jak małą dziewczynkę, która według mnie była bardzo rozpieszczona. Co dodatkowo sprawiało kolejne niepotrzebne problemy...

Styl powieści bardzo dobry, bo czytało i słuchało mi się jej bardzo dobrze i polecam ją w obu wersjach. W zależności, co kto bardziej lubi. Zdecydowanie jest to propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych, gdyż wszystkie sekrety są dawkowane i nie można się wszystkiego od razu domyśleć. A to najbardziej sobie cenię w takich książkach!

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć