ebook Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8) Ilość stron (szacowana): 624

Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.59
Audiobook - najniższa cena: 30.36
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
30.36 zł Lub 27.32 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
30.46 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wielka uczta nie tylko dla wielbicieli twórczości mistrza fantasy! Idealna okazja dla fanów Śródziemia do zapoznania się z mniej znanymi utworami Tolkiena, które oferują niezapomnianą podróż w świat pełen magii i czarów. Audiobookowa wersja książki „Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila” (format mp3) zachwyci czytelników w każdym wieku!

Wyjątkowo edycja w jednym tomie dwóch magicznych opowieści Tolkiena oraz baśniowego cyklu wierszy, nawiązującego do jednej z najbardziej tajemniczych postaci z „Władcy Pierścieni” – Toma Bombadila
Zawarte w książce opowieści stanowią dowód niezwykłego poczucia humoru Tolkiena, który musiał „odreagować” wieloletnią pracę nad epopeją „Władca Pierścieni”. Pisarz w żartobliwy sposób wykorzystuje motywy heroiczne i rycerskie, robiąc sobie wakacje od „spraw wyższych, głębszych lub bardziej tajemniczych”, o których traktuje trylogia.
W „Gospodarzu Gilesie” Tolkien śmieje się serdecznie z tego, co wcześniej traktował z największą powagą jako pisarz, uczony i krytyk, a przedstawia się jako wydawca i tłumacz dawnego rękopisu, opisującego powstanie pewnego królestwa w przedarturiańskiej Brytanii.
Z kolei „Kowal z Podlesia Większego” stanowi próbę wytłumaczenia słowa „faerie” za pomocą krótkiej historyjki o kucharzu i jego cieście.
Wreszcie „Przygody Toma Bombadila” to oryginalne, zabawne wiersze związane z anegdotami z Hobbita i „Władcy Pierścieni”.

Audiobook w doskonałej interpretacji Wojciecha Masiaka.

Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook od J. R. R. Tolkien możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć