ebook Jesteś wszystkim, czego pragnę
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 183)

Jesteś wszystkim, czego pragnę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.27
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.27 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Carla w środku nocy odchodzi od męża i nie oglądając się za siebie, pod wpływem spontanicznej decyzji, wsiada do pociągu do Warszawy. Michał, chirurg, niespodziewanie traci wszystko, dowiadując się o czymś, co wywraca do góry nogami jego dotychczasowe życie. Nie znają się, jednak los sprawi, że na siebie wpadną. Oboje są w trudnym momencie, zamknięci na drugiego człowieka i ostrożni.

Jednak miłość otwiera nawet najbardziej zlęknione serca. Zakochują się w sobie niespodziewanie, chociaż wciąż boją się zranienia. Ona jest zagubiona w obcym mieście, on nie do końca wierzy w dobre zakończenia. W końcu jednak pojmuje, że nie potrafi przestać o niej myśleć.

O e-booku Jesteś wszystkim, czego pargnę blogeerzy napisali:

Jesteś wszystkim, czego pragnę to powieść, którą pochłonąłem w jednej chwili. Nie potrafiłem oderwać się od historii zarysowanej przez Katarzynę Misiołek. Autorka stworzyła historię prawdziwą, wiarygodną, która mogła wydarzyć się w wielu związkach. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Ile w tej powieści jest emocji, ile uczuć, ile lęków a ile odwagi i ciepła, to aż ciężko sobie wyobrazić. Uwielbiam takie historie. Pomimo ich trudnego ładunku emocjonalnego podnoszą mnie zawsze na duchu. -  Kocham Cię, moje życie - Monika Lewandowska

Jesteś wszystkim, czego pragnę od Katarzyna Misiołek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Carla, po kolejnej domowej awanturze, w środku nocy odchodzi od męża i wyrusza pociągiem do Warszawy.
Poukładany świat Michała wywraca się do góry nogami, gdy okazuje się, że jego dotychczasowe życie było kłamstwem.
Niespodziewanie ich drogi się przetną. Czy są jednak gotowi na to by ponownie otworzyć swoje serca na miłość?

Kochani! Ile w tej powieści jest emocji, ile uczuć, ile lęków a ile odwagi i ciepła, to aż ciężko sobie wyobrazić. Uwielbiam takie historie. Pomimo ich trudnego ładunku emocjonalnego podnoszą mnie zawsze na duchu. Świat Carli i Michała wali się z dnia na dzień a jednak oboje znajdują w sobie siłę by walczyć o siebie, o to co im zostało. Czy znajdą siłę na zaufanie? Tego Wam oczywiście nie zdradzę ale mogę Wam za to obiecać, że emocji i uczuć Wam w tej lekturze nie zabraknie. Wracając jednak do bohaterów. Oboje właściwie od samego początku wzbudzili we mnie ogromną sympatię i dosłownie otulałam ich ciepłymi myślami.

Do tego wszystkiego książkę pomimo jej emocji czyta się bardzo przyjemnie, lekko i naprawdę z zainteresowaniem. Pochłonęłam ją dość szybko ale także została ona w mojej pamięci na dłużej.

Jeśli szukacie pozycji na wiosenne, cieplejsze popołudnia, która otoczy Was ciepłem i emocjami to koniecznie sięgnijcie po tę książkę! Polecam Wam ją z całego serca.

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Jeśli kochacie poznawać poruszające historie, a Wasze czytelnicze serca spragnione są porywów, to najnowsza książka Katarzyny Misiołek jest właśnie dla Was. Autorka w powieści Jesteś wszystkim, czego pragnę w poruszający sposób ukazuje historię dwóch nieznających się dotąd osób.

Osób, które z jednej strony pragną miłości, z drugiej zaś w obawie przed zranieniem boją się otworzyć na uczucie. Myślę, że wielu z nas stanęło przed takimi dylematami. Chęć bliskości z drugą osobą, pragnienie szczęścia sprawiają, że otwieramy się na miłość, na uczucie, które rozpala. Niestety bywa i tak, że prowadzi ono do załamania się wiary w drugiego człowieka.

Historia Carli i Michała uświadamia nam, że pomimo trudnych i bolesnych doświadczeń warto otworzyć się na miłość. Oczywiście każdy kto został zraniony w przeszłości, do każdej nowej relacji podchodzi z dystansem, z nieufnością. Lecz ważne jest aby nie zamykać się, próbować małymi krokami dać szansę na szczęście w miłości. Przecież tak bardzo tego pragniemy.

Myślę, że historia bohaterów tej powieści jest tą, w której możemy odnaleźć siebie, swoje dylematy związane z nawiązywaniem miłosnych relacji. Obawa, niepewność, lecz także radość i szczęście u boku drugiego człowieka to uczucia, które tak samo jak Carli i Michałowi towarzyszyły również i nam w poszukiwaniu miłości. Katarzyna Misiołek stworzyła powieść realną, prawdziwą, gdyż historia jej bohaterów może być naszą historią. Możemy wiele z niej wziąć dla siebie, jak i odnaleźć w niej siebie.

Carla nie mogąc znieść ciąłych poniżeń ze strony męża, postanawia odejść od Massima. Od dawna czuła, że jej serce zamknęło się na uczucie do meżczyzny. Wsiadając do pociągu do Warszawy nie wiedziała jeszcze, że rozpoczyna podróż do nowego życia. Nie sądziła, że wkrótce los pozna ją z Michałem. Chirurg zawiódł się na osobie, której ofiarował swoje serce. Bolesne doświadczenia tych dwojga sprawiły, że z rezerwą podchodzą do drugiego człowieka. Jednak, gdy niespodziewanie wpadają na siebie, powoli uświadamiają sobie, że pomimo zranienia warto spróbować zawalczyć o swoje szczęście w miłości.

Jesteś wszystkim, czego pragnę to powieść, którą pochłonąłem w jednej chwili. Nie potrafiłem oderwać się od historii zarysowanej przez Katarzynę Misiołek. Autorka stworzyła historię prawdziwą, wiarygodną, która mogła wydarzyć się w wielu związkach. Zdrada, poniżanie, wygasające uczucia, często zdarzają się w prawdziwym życiu.

Ta ksiażka uświadamia nam, że warto podjąć starania, by znaleźć miłość swojego życia, ponieważ to właśnie miłość dla wielu z nas jest wszystkim, czego pragniemy. Najnowszą powieść Katarzyny Misiołek zapisuję na listę Najlepszych Interesujących Książek. Jesteś wszystkim, czego pragnę chętnie polecam każdemu, kto łaknie porywów serca.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć