ebook Idealna randka
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 2952)

Idealna randka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.74
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-29% 20.74 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
-8% 20.40 zł
22.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Wciągający i pełen napięcia thiller psychologiczny o mrocznej obsesji i randkach.

Hannah zrobiła absolutnie wszystko, żeby czuć się bezpiecznie. Jest zadowolona ze swojego uroczego, małego mieszkania i satysfakcjonującej posady pracownika socjalnego. Prowadzi takie życie, jakie chciała. Aż do chwili, kiedy za radą najlepszej przyjaciółki korzysta z aplikacji randkowej i poznaje mężczyznę. Alex jest niezwykle przystojny. Uwielbia tę samą muzykę, co ona.
To samo jedzenie. Oboje marzą o podróżowaniu po świecie, ale zgadzają się, że byliby równie szczęśliwi, gdyby uciekli do małego domku na plaży w Devon. Oboje chcieliby kiedyś mieć labradora. Wydaje się, że jest dla niej stworzony. To zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. Przyjaciele Hannah nie są co do niego przekonani. Jednak ona uważa go za ideał.

To dobrze, bo Alex wie, że ona też jest dla niego idealna. W zasadzie jest dokładnie tą dziewczyną, której szukał…

Teraz jednak nic, co Hannah zrobiła, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo, nie wystarczy.

O e-booku Idealna randka blogerzy napisali: 

To doskonała kompilacja trzymającej w napięciu fabuły i wydarzeń, które wiele namieszają w życiu głównej bohaterki. Idealna randka to doskonała propozycja dla miłośników gatunku, która gwarantuje nam nie tyle co wartką akcję, lecz zagadkę, której odkrywanie zapewni nam zabawę podczas czytania. A finał tej historii obróci nasz punkt widzenia o sto osiemdziesiąt stopni. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Idealna randka od Sue Watson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To prawda, że miłość czyni z nas kłamców.
Dom to nie miejsce, ale uczucie.
Obecna pogoda i sytuacja pandemiczna nie sprzyjają randkom. Jednak mam dla Was antidotum – Idealną randkę z Sue Watson. Co najważniejsze można odbyć ją w domowym zaciszu, a emocje, których nam dostarczy są niepowtarzalne.

Po tej randce miłość do thrillerów psychologicznych tej autorki zakwitnie na długi czas. Bo nie będziemy mogli zapomnieć o historii, którą autorka stworzyła wciągając nas w intrygującą pełną napięcia intrygę.

Sue Watson zaprasza nas do poznania historii Hannah. Kobieta kończąc związek z Tomem, cieszy się z uroków singielki. Jednak pewnego dnia za namową swej przyjaciółki postanawia za pomocą aplikacji randkowej „Meet your Match” poszukać swej drugiej połówki. Poznaje przystojnego Alexa. Łączy ich wiele, zamiłowanie do tej samej muzyki, a nawet te same marzenia o podróżach, czy też preferencje kulinarne.

Czy jednak „konsumowanie” związku nie spotka się z problemami? Znajomi Hannah są sceptyczni wobec jej nowego partnera. Czy Alex ucieleśnienie ideału nim jest? Czy Hannah jest w niebezpieczeństwie? Czy dokładnie poznała swojego partnera? Czy miłość zaślepiła jej czujność?

Pewne jest to, że my czytelnicy mamy gwarancję emocjonującej lektury. Najnowszy thriller psychologiczny Sue Watson to doskonała kompilacja trzymającej w napięciu fabuły i wydarzeń, które wiele namieszają w życiu głównej bohaterki. Idealna randka to doskonała propozycja dla miłośników gatunku, która gwarantuje nam nie tyle co wartką akcję, lecz zagadkę, której odkrywanie zapewni nam zabawę podczas czytania. A finał tej historii obróci nasz punkt widzenia o sto osiemdziesiąt stopni.

Jeśli o stopnie chodzi, to temperatura w finalnej odsłonie rozgrzeje nas do czerwoności. Takiego zakończenia nie spodziewał się najbardziej wytrawny koneser thrillerów psychologicznych. Sue Watson doskonale żongluje elementami fabuły, czyniąc tę książkę idealną!

Zatem jeśli marzy Wam się Idealna randka to najnowsza książka Sue Watson jest odpowiednim zaproszeniem. Warto zaaplikować sobie te emocje i sięgnąć po ten thriller psychologiczny. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć