ebook Terapeutka - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 901)

Terapeutka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
24.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
25.94 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Thriller  B.A. PARIS – autorki bestsellera „Za zamkniętymi drzwiami”. „Mroczna i pełna napięcia historia, na którą składają się podejrzenia, zdrady i ponure sekrety kryjące się tuż pod powierzchnią pozornie idealnego życia na przedmieściach” – T. M. Logan

B.A. PARIS:
– autorka czterokrotnie nominowana do Bestsellera Empiku
– trzykrotna finalistka plebiscytu Książka Roku portalu lubimyczytać.pl.
– tylko w Polsce jej powieści sprzedały się w nakładzie miliona egzemplarzy!

Fabuła: 

Na tym osiedlu wszystko jest doskonałe. Nawet zbrodnia…

Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić. Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.
Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…

Audiobook w doskonałej interpretacji Anny Szawiel.

O audiobooku Terapeutka blogerzy napisali: 

Serdecznie polecam Terapeutkę w formie audiobooka. Głos lektorki był mi bardzo dobrze znany z innej powieści, której również słuchałam w wersji audio. Przekazała wszystkie emocje, jakie towarzyszyły bohaterom! Styl powieści jest bardzo dobry. Czyta się ją bardzo szybko i nie wiem, kiedy zleciał mi czas podczas lektury. - Maretyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Terapeutka - audiobook od B. A. Paris możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Terapeutka jest powieścią, która bardzo przypomina mi książkę tej samej autorki — „Za zamkniętymi drzwiami”. Mimo że czułam jakbym znała zakończenie, to wiedziałam, że mogę się zaskoczyć. I tak było. Nie wiem jak robi to B.A. Paris, ale potrafi wyprowadzić czytelnika w maliny, powodując, że jest szok i niedowierzanie. Gdy Alice dowiedziała się o tym, że w jej domu została zamordowana Nina — wstąpiła w nią obsesja. Chciała dowiedzieć się za wszelką cenę czy wcześniejszą lokatorkę — terapeutkę z zawodu — faktycznie zabił z zazdrości mąż. Bohaterka cierpiała podwójnie, reagując na dźwięk imienia Nina, gdyż tak miała na imię jej zmarła siostra.

Bohaterowie powieści byli bardzo różnorodnie przedstawieni. Z pozoru wszyscy byli dla Alice i Leo przemili i wręcz do rany przyłóż. Jednak przyglądając się ich zachowaniom coraz bardziej odczuwało się sztuczność w zachowaniu. Sam Leo nie wzbudził we mnie pozytywnych emocji, a jak okazało się, że skłamał — miałam go na celowniku. Polubiłam Alice i mimo że była bardzo skomplikowaną postacią, wierzyłam, że odkryje prawdę. Plusem książki jest przedstawienie życia zamordowanej Niny i jej męża. Oczywiście opowieści poszczególnych sąsiadów mają tutaj kluczowe znaczenie.

Serdecznie polecam Terapeutkę w formie audiobooka. Głos lektorki był mi bardzo dobrze znany z innej powieści, której również słuchałam w wersji audio. Przekazała wszystkie emocje, jakie towarzyszyły bohaterom! Styl powieści jest bardzo dobry. Czyta się ją bardzo szybko i nie wiem, kiedy zleciał mi czas podczas lektury.

Podsumowując najnowsza propozycja od B.A. Paris to dobra opowieść, choć muszę przyznać, że jej wcześniejsze książki bardziej trzymały mnie w napięciu. Co nie zmienia faktu, że polecam. Fani gatunku i autorki z pewnością się nie zawiodą. Będziecie zaskoczeni!

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć