ebook Terapeutka - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 897)

Terapeutka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - polecana oferta: 25.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-35% 25.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
23.94 zł
29.53 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Thriller  B.A. PARIS – autorki bestsellera „Za zamkniętymi drzwiami”. „Mroczna i pełna napięcia historia, na którą składają się podejrzenia, zdrady i ponure sekrety kryjące się tuż pod powierzchnią pozornie idealnego życia na przedmieściach” – T. M. Logan

B.A. PARIS:
– autorka czterokrotnie nominowana do Bestsellera Empiku
– trzykrotna finalistka plebiscytu Książka Roku portalu lubimyczytać.pl.
– tylko w Polsce jej powieści sprzedały się w nakładzie miliona egzemplarzy!

Fabuła: 

Na tym osiedlu wszystko jest doskonałe. Nawet zbrodnia…

Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić. Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.
Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…

Audiobook w doskonałej interpretacji Anny Szawiel.

O audiobooku Terapeutka blogerzy napisali: 

Serdecznie polecam Terapeutkę w formie audiobooka. Głos lektorki był mi bardzo dobrze znany z innej powieści, której również słuchałam w wersji audio. Przekazała wszystkie emocje, jakie towarzyszyły bohaterom! Styl powieści jest bardzo dobry. Czyta się ją bardzo szybko i nie wiem, kiedy zleciał mi czas podczas lektury. - Maretyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Terapeutka - audiobook od B. A. Paris możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Terapeutka jest powieścią, która bardzo przypomina mi książkę tej samej autorki — „Za zamkniętymi drzwiami”. Mimo że czułam jakbym znała zakończenie, to wiedziałam, że mogę się zaskoczyć. I tak było. Nie wiem jak robi to B.A. Paris, ale potrafi wyprowadzić czytelnika w maliny, powodując, że jest szok i niedowierzanie. Gdy Alice dowiedziała się o tym, że w jej domu została zamordowana Nina — wstąpiła w nią obsesja. Chciała dowiedzieć się za wszelką cenę czy wcześniejszą lokatorkę — terapeutkę z zawodu — faktycznie zabił z zazdrości mąż. Bohaterka cierpiała podwójnie, reagując na dźwięk imienia Nina, gdyż tak miała na imię jej zmarła siostra.

Bohaterowie powieści byli bardzo różnorodnie przedstawieni. Z pozoru wszyscy byli dla Alice i Leo przemili i wręcz do rany przyłóż. Jednak przyglądając się ich zachowaniom coraz bardziej odczuwało się sztuczność w zachowaniu. Sam Leo nie wzbudził we mnie pozytywnych emocji, a jak okazało się, że skłamał — miałam go na celowniku. Polubiłam Alice i mimo że była bardzo skomplikowaną postacią, wierzyłam, że odkryje prawdę. Plusem książki jest przedstawienie życia zamordowanej Niny i jej męża. Oczywiście opowieści poszczególnych sąsiadów mają tutaj kluczowe znaczenie.

Serdecznie polecam Terapeutkę w formie audiobooka. Głos lektorki był mi bardzo dobrze znany z innej powieści, której również słuchałam w wersji audio. Przekazała wszystkie emocje, jakie towarzyszyły bohaterom! Styl powieści jest bardzo dobry. Czyta się ją bardzo szybko i nie wiem, kiedy zleciał mi czas podczas lektury.

Podsumowując najnowsza propozycja od B.A. Paris to dobra opowieść, choć muszę przyznać, że jej wcześniejsze książki bardziej trzymały mnie w napięciu. Co nie zmienia faktu, że polecam. Fani gatunku i autorki z pewnością się nie zawiodą. Będziecie zaskoczeni!

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć