ebook Blef
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 129)

Blef
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.87
Audiobook - najniższa cena: 30.50
wciąż za drogo?
31.25 złpremium: 20.16 zł Lub 20.16 zł
25.87 zł Lub 23.28 zł
33.60 zł Lub 30.24 zł
25.66 zł
25.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jenny zaginęła, gdy miała sześć lat. Po prostu zniknęła, idąc do mieszkającej po sąsiedzku koleżanki. Zdarzenie wstrząsnęło całą okolicą. Przecież to była taka spokojna i bezpieczna dzielnica, nigdy nie zdarzyło się w niej nic złego. Dziewczynka przepadła jednak bez śladu… „Doskonale napisany i prowokujący do myślenia thriller o dziecku, które widziało o wiele za dużo” – „Booklist”

Dwanaście lat później, kiedy wiszące na słupie ogłoszenie o jej zaginięciu dawno już wyblakło, Jenny nieoczekiwanie pojawia się w domu. Rodzice witają ją z otwartymi ramionami. Córka twierdzi, że została porwana i cudem zdołała się wyrwać z rąk ludzi, którzy zgotowali jej prawdziwe piekło. Przedstawiana przez Jenny wersja wydarzeń nie przekonuje jednak jej starszego brata, wątpliwości mają też policjanci i przesłuchujący dziewczynę agenci FBI. Wkrótce okazuje się, że po powrocie do domu ktoś bacznie obserwuje jej każdy krok. Zaczynają się mnożyć pytania: co naprawdę działo się z Jenny przez te lata?
Dlaczego wróciła akurat teraz?
Czy jej dom to rzeczywiście miejsce, w którym może się czuć bezpieczna?
I czy bezpieczni są pozostali członkowie jej rodziny?

Rekomendacje e-booka Blef:

„Fantastyczna książka. Mroczna i niesłychanie wciągająca. Trzyma w niesamowitym napięciu” – Lee Child

„Fenomenalna eksploracja rodzinnych sekretów. Thriller o zacierających się granicach pomiędzy fantazją a rzeczywistością, ofiarą a oprawcą” – „Kirkus Reviews”

Blef od S.K. Barnett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nudne, nie kartkowałem, ale jak najszybciej chciałem zakończyć tę opwiastkę dla starszych nastolatek.

Warto zerknąć